‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.
Alphonse Mora
Period: 1891-1977

"Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
Dim. 98/131 cm
SKU: 1612250102.
Categories: Paneel, Tekening.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 100 / 150

  • #194
    A. Grimberg

    ‘Landschap met kerk en bloesembomen’, olieverf op paneel. Getekend A Grimberg.

    'Landscape with church and blossoming trees', oil on panel. Signed by A. Grimberg.
    Dim. 40/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Leo Bunnens
    Period: 1871-1960

    ‘Karakterkop’, olieverf op paneel. Getekend Leo Bunnens.

    'Character face', oil on panel. Signed Leo Bunnens.
    Dim. 35/47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    ‘Stilleven met bloemen en een peer’, olieverf op paneel. Getekend Lombaert.

    'Still life with flowers and a pear', oil on panel. Signed Lombaert.
    Dim. 60/65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #137

    ‘Compositie’, inkt op papier. Draagt handtekening. Corneille, ‘60.

    'Composition', ink on paper. Signed. Corneille, '60.
    Dim. 20/14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #199
    Victor Blom

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.

    'Fishing boats in the harbor', oil on panel. Signed V. Blom '58.
    Dim. 59/72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Gustave Mascart

    ‘Een jonge vrouw met haar chaperon’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    'A young woman with her chaperone', oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172

    ‘Bouwvallig schuurtje’, een studie in olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Dilapidated shed’, a study in oil on panel. Indistinctly signed.
    Dim. 33/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #114

    ‘Caféscene met pijprokende man’, olieverf op paneel. In de stijl van David Teniers.

    'Café scene with pipe-smoking man', oil on panel. In the style of David Teniers.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Arthur Kampf

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    ‘Landschap met huizen en een hooimijt’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk in de stijl van Permeke, niet getekend.

    'Landscape with houses and a haystack', oil on panel. An expressionist piece in the style of Permeke, not signed.
    Dim. 53/72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek op papier. Getekend Mathieu. Met op de rug een toewijzing aan Georges Mathieu.

    'Abstract composition', mixed media on paper. Signed Mathieu. With dedication on the back to Georges Mathieu.
    Dim. 20/27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Gustave Mascart

    ‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    ‘Couple in Love in the Park’, oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #159

    ‘Landschap met veehoedster’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws. Niet getekend.

    'Landscape with cattle herderess', oil on panel. Presumably 19th century. Not signed.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.

    Two studies of female nudes. Red chalk on canvas, signed E. Steel.
    Dim. 46/25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #28

    “The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.

    "The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910," a scale model in a display case.
    Dim. 25.5 x 45.5 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294

    Een paar zeefdrukken ontworpen door James Hamilton - Top Art Milano - Jazz Series - 1980s.

    A pair of silk-screen prints designed by James Hamilton - Top Art Milano - Jazz Series - 1980s.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Gaston Bancquart
    Period: 1899 - 1971

    “Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.

    "Petit pont sur la Somme" - a painting, oil on canvas, signed and dated 1956.
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #231

    ‘Een ijsbeer op wandel’. Een Art-deco beeld van roze geglazuurd aardewerk. Gemerkt DAX.

    ‘A polar bear strolling’. An Art Deco sculpture made of pink glazed earthenware. Marked DAX.
    Dim. H 22, B 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195
    Dupont Paris

    Een zilveren dasspeld met visgraatmotief. Gemerkt.

    A silver tie clip with a herringbone pattern. Marked.
    Dim. 11,77 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een grote Chinees porseleinen Guanyin beeld.

    A large Chinese porcelain Guanyin statue.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #61
    Hillebrandt

    Een vintage plafonnière, messing en frostglass, gemerkt Hillebrand.

    A vintage ceiling light, brass and frosted glass, marked Hillebrand.
    Dim. 27.5 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.

    A round Chinese porcelain lidded box.
    Dim. h 12.5 x Ø 23 cm
    Estimate: € 240 / 280

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00