Similar lots by type
-
#251Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.
Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 13 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#282Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#257Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#254Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.
Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Edward Van MieghemPeriod: 1915 - 2006“Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.
"Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#141Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#136“Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
"Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 32 cm x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#171“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#142Nicole Halsberghe“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248Dal Negro. Een schaakspel met bord.
Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cm - 10 cm -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#268Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#274Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#258Panthère de Cartier, FranceEen parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.
Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#192W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#252Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.
Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 x 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#243Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.
Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Nicole Halsberghe“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#150“Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#18Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#264Een lot van 40 verschillende fantasiearmbanden een deel ervan bezet met half edelstenen.
Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#55Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#80Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995“Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.No longer availableOnline onlyDim. 67 cm x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Nicole Halsberghe“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.
"Portrait". Une lithographie. Signée et numérotée 2/2 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41De Meulemeester“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#200“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62“Portret van een zigeunervrouw”. Een reproductie naar een werk van Luc De Decker (1907 - 1982).
"Portrait d'une femme gitane". Une reproduction d'après une oeuvre de Luc De Decker (1907 - 1982).No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35


