Similar lots by type
-
#132“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#144“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#184Jules Vuylsteke“Op de jaarmarkt”. Een kleurentekening. Gesigneerd.
“Sur la kermesse”. Dessin en couleurs. Signé.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 220 / 260 -
#709“Ploegend boerenkoppel”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Couple de paysans au labeur”. Crayon sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39“Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.
“Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#536Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240 / 300 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Peeters“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 33,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#499“Moederschap”. Een lithografie. Artiestenproef. Naar Pablo Picasso.
“Maternité”. Lithographie. Epreuve d’artiste. D’après Pablo Picasso.No longer availableDim. 50 x 39,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#149Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662Alfred OstPeriod: 1884-1945“Boerenpaard”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 18.04.09.
“Cheval de trait”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 18.04.1909.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#253“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#409Théophile Nicolet“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124Jules de CortPeriod: 1918 - 1999“Dorpszicht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#622Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#29“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#231Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#361Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200 / 300 -
#449Frans Masereel“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#613Robrecht Van Der Bruggen“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#753Val St. LambertEen lot glazen van geslepen kristal, bestaande uit zes kleurloze champagnecoupes en zes gekleurde glazen.
Lot de verres en cristal taillé comprenant six coupes à champagne incolore et six verres colorés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#264J. Viane“Afscheid van de visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“L’adieu du pêcher”. Huile sur panneau. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50 / 70 -
#151Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een meisjesbuste van pijpaarde met beige patina. Achteraan gesigneerd.
Buste de fille en terre de pipe à patine beige. Signé au verso.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een halssnoer bestaande uit ronde kralen rhodoniet met zilveren slot 925 ‰.
Un collier de perles en rhodonite et fermoir en argent 925 ‰.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.No longer availableDim. 166 x 91 cmEstimate: € 260 / 280 -
#290Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110 / 150 -
#119P. Van Mechelen“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#120Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een parel.
Une broche en or jaune et blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et baguettes de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une perle.No longer availableDim. 7,64 gEstimate: € 550 / 650 -
#62Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Signée et numérotée 42/50 hors planche.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 40 / 50

