Other lots by Malfliet
#145Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Boomen”. Een ets. Gesigneerd en 1e staat buiten de plaat.
"Des arbres". Une gravure. Signée et 1er état hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 21 12 cmEstimate: € 80/100 -
#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30/50
#3
Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
#211
Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
#34
#290
De kat van Jan, Jans en de kinderen. Geweven strip.
#128Murano
Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#114
lot 2 vazen blauw en blauw-groen glas, ‘70s.
#85
Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#99
“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#270
"Deux jeunes gens" légèrement vêtus, statue en bronze peint, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h58cm xEstimate: € 50/80