Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, 17e eeuws, Hollandse school, in de stijl van Jacob Salomon Van Ruÿsdael.
“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, 17e eeuws, Hollandse school, in de stijl van Jacob Salomon Van Ruÿsdael.

“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, 17e eeuws, Hollandse school, in de stijl van Jacob Salomon Van Ruÿsdael.

"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, 17th century, Dutch school, in the style of Jacob Salomon Van Ruysdael.
Dim. 27 x 32 cm
SKU: 2503250182.
Categories: Schilderij, XVIIe eeuw.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 240 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #329
    Santini

    “Twee meisjes op het strand”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Santini.

    "Two girls on the beach," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Santini.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd rechts boven ‘Stan Peet’.

    "Still life with fruit", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed top right 'Stan Peet'.
    No longer available
    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #264

    “Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan met scheurschade in het doek.

    "Portrait of a lady." A painting, oil on canvas. Bottom with tear damage in the canvas.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #52
    Francois Heyvaert

    “Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.

    "Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    Acrylschilderij op doek getekend Tsjoezjinov, 1991. De toren van Babel op de ark, art brut.

    Acrylic painting on canvas signed by Tsjoezjinov, 1991. The Tower of Babel on the ark, art brut.
    No longer available
    Dim. 89/69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    Hendrik Cuypers
    Period: 1959 - ....

    “The colours of my mind”, een modernistisch schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cuypers. HC.

    "The colours of my mind", a modernist painting, oil on canvas, signed Cuypers. HC.
    No longer available
    Dim. 166 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Nature morte, bloemenvaas met enkele stukken fruit. Olieverf op doek. Getekend J Decort.

    Still life, flower vase with some pieces of fruit. Oil on canvas. Signed J Decort.
    No longer available
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Abstract impressionistisch schilderij met ornithologisch thema, olieverf op paneel. onleesbaar gesigneerd.

    Abstract impressionist painting with an ornithological theme, oil on panel. Indecipherable signature.
    No longer available
    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #232

    Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Cityscape in Paris. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50/63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Frans Ros
    Period: 1923

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, getekend F Ros.

    'Church Interior', oil on canvas, signed F Ros.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.

    Kempen landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed J. H. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 65/85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #229
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Period: 1972

    Art brut schilderijtje op doek, getekend Avraham York.

    Art brut painting on canvas, signed by Avraham York.
    No longer available
    Dim. 46/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #199

    Landschapsschilderij in olie op doek. Postimpressionistisch, toegewezen aan George van Raemdonck.

    Landscape painting in oil on canvas. Post-impressionist, attributed to George van Raemdonck.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #334

    ‘Dansen in de regen’. Olieverfschilderij op doek. Getekend Magnée, met certificaat.

    ‘Dancing in the Rain’. Oil painting on canvas. Signed Magnée, with certificate.
    No longer available
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #154

    “Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.

    "Autumn scene in the forest". Oil painting on canvas. Signed R Delahaye.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #352
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.

    "Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.
    No longer available
    Dim. 25 x 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152
    Johan Janssens

    ‘Sieraad der heide’, olieverf op paneel, getekend Joh. Janssens.

    'Jewel of the heath', oil on panel, signed by Joh. Janssens.
    No longer available
    Dim. 60/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    ‘Landarbeiders op het veld”. Olieverf op doek. Getekend Staf Daems.

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #94
    Albert Claeys
    Period: 1889 - 1967

    “Rivierlandschap met koeien”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Claeys.

    "River landscape with cows", a painting, oil on canvas, signed Claeys.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #262
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.

    "Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.
    No longer available
    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #472

    Een bar-cart in marquetterie met opvouwbare kanten. Het rubber van één van de grote wielen manco.

    A bar cart in marquetry with foldable sides. The rubber of one of the large wheels is missing.
    No longer available
    Dim. 76 x 77 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #93

    Een wandelstok in hout en been met Oosterse decoraties. Gebarsten net boven het midden.

    A walking stick in wood and bone with Oriental decorations. Cracked just above the middle.
    No longer available
    Dim. l 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Paar koperen 19e eeuwse kerkkandelaars. Gedecoreerd met het gelaat van Christus, Maria en het Heilige Hart.

    Pair of 19th-century copper church candlesticks. Decorated with the faces of Christ, Mary, and the Sacred Heart.
    No longer available
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    “Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.

    "Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een antieke teddybeer met draaiend hoofd. Meermaals gerestaureerd aan alle 4 de poten.

    An antique teddy bear with a rotating head. Restored multiple times on all four legs.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een jade slavenarmband.

    A jade slave bracelet.
    No longer available
    Dim. 43,79 g
    Estimate: € 100 / 250
  • #143

    Vaasje in Griekse stijl. Kraag gesteund door vrouwenhoofden.

    Vase in Greek style. Collar supported by women's heads.
    No longer available
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #270

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 3.49 ct.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #474

    Smeedijzeren torso. Assemblage.

    Wrought iron torso. Assemblage.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #501
    Märklin HO

    Märklin HO, set 3074, diesellocomotief, in zijn originele verpakking.

    Märklin HO, set 3074, diesel locomotive, in its original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More