#1
Een marmeren vide-poche met drie vogels op een tak.
#204d’Artois Limoges
Een 12-delig porseleinen servies, onderaan gemerkt Limoges d’Artois, bestaande uit koffieservies. Grote, kleine en diepe borden. Terrines en sauskommen. 69 stuks.
#195
Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400 -
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949
“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#609
Een wit geschilderde hallspiegel in een massief gesculpteerde houten lijst, met bijbehorend sierelement.
#248
Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#376Rolf Benz
Een clubzetel in ecru leder, gemerkt Rolf Benz.
#397WMF
Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.
#70
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje.
#409Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738
“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
#250
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,01 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.01 ct. GVS2 and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#392Keno Tadamasa
A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.No longer availableDim. 36,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 80