’Winterlandschap met ondergaande zon’, olieverf op paneel. Getekend; L. Jordaens.
Leo Jordaens
Period: 1944-2000

'Winter landscape with setting sun', oil on panel. Signed; L. Jordaens.
Online only
Dim. 38/43 cm
SKU: 2710250233.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 October 2025 22:00
Catalogue #233
Estimate: € 50 / 75

  • #157

    “Drie poesjes”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Verheyen.

    "Three kittens," a painting, oil on canvas, signed A. Verheyen.
    Online only
    Dim. 23 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176
    T. Kamurna

    ‘Portret van een krijger met strijdbijl en pluimenhoofdtooi’ acryl op doek. Getekend T. Kamurna.

    ‘Portrait of a warrior with battle-axe and feather headdress’ acrylic on canvas. Signed; T. Kamurna.
    Online only
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278

    “Marie-Antoinette”, een miniatuurtje in een benen lijstje.

    "Marie Antoinette," a miniature in a bone frame.
    Online only
    Dim. 13.5 x 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #196
    D. Denis

    “Paardenkar op een besneeuwde landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Horse-drawn cart on a snowy country road". Oil on panel. Signed.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #220
    G. Rossau

    ‘Weids landschap’, olieverf op doek. Getekend; Rossau.

    ‘Expansive landscape’, oil on canvas. Signed; Rossau.
    Online only
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174

    “Winters hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Winter farm view", a painting, oil on canvas, signed.
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #181

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Illegibly signed.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    Drie beeldjes van polychroom biscuit. Een jongetje met ezel, een jong koppel onder een paraplu en een elegant koppel met een paard (letsel aan een arm).

    Three polychrome biscuit figurines. A boy with a donkey, a young couple under an umbrella, and an elegant couple with a horse (damage to an arm).
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    “Sidney Shipping Co”, een houten kader met maritiem thema.

    "Sidney Shipping Co", a wooden frame with a maritime theme.
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212

    “Scheepswerf”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shipyard", a painting, oil on canvas, signed.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    “Hond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd S. Hessels en gedateerd 10-09-1931.

    "Dog," a painting, oil on canvas, signed S. Hessels and dated 10-09-1931.
    Online only
    Dim. 51 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Twee cloisonné vaasjes en vier geëmailleerde asbakjes met speelkaartmotief.

    Two cloisonné vases and four enameled ashtrays with playing card motif.
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #232
    Cor Van Reken

    ‘Landschap bij stormweer’, olieverf op doek. Getekend; C. V. Reken.

    ‘Landscape in Stormy Weather’, oil on canvas. Signed; C. V. Reken.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Een Imari porseleinen vaas, gemonteerd als lamp. Messingen montuur. Medio XXste eeuw.

    An Imari porcelain vase, mounted as a lamp. Brass frame. Mid-20th century.
    Online only
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    L. Brangers

    ‘De Valse Noot’, olieverf op paneel met de voorstelling van een vioolspelende aap. Getekend L. Brangers.

    'The False Note', oil on panel depicting a violin-playing monkey. Signed L. Brangers.
    Online only
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Prosper De Roover
    Period: 1899-1974

    “Boerin bij de open haard”. Fotolitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Peasant Woman by the Fireplace." Photolithograph. Signed outside the plate.
    Online only
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #228
    Theo Mariëns

    ‘Abstract portret in roodtinten’, acryl op doek. Getekend, 1994.

    ‘Abstract portrait in shades of red’, acrylic on canvas. Signed; Theo Mariëns, 1994.
    Online only
    Dim. 30/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190
    Louis Wattiez

    ‘Kosmische kunst’, gemengde techniek op paneel. Getekend; L. Wattiez.

    ‘Cosmic art’, mixed media on panel. Signed; L. Wattiez.
    Online only
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Vier stuks monochroom wit porselein, een vaasje, een kandelaar met personage, een Guanyin en een pelikaan.

    Four pieces of monochrome white porcelain, a vase, a candlestick with a figure, a Guanyin, and a pelican.
    Online only
    Estimate: € 40 / 45
  • #158

    ‘Het Eilandje’, studie in olieverf op paneel. Niet getekend. Met een beetje schade.

    'The Little Island', study in oil on panel. Not signed. With some damage.
    Online only
    Dim. 53/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Studie van rustende Siciliaanse landarbeiders. Potlood op papier. XIXde eeuw.

    Study of resting Sicilian farm workers. Pencil on paper. 19th century.
    Online only
    Dim. 15 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #100

    Een art deco kandelaar met drie lichtpunten van hout en aluminium. Jaren dertig.

    An Art Deco candlestick with three light points made of wood and aluminum. Dating back to the thirties.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #97

    Vijf beeldjes van porselein. Een putto met een wereldbol, een moeder met kind, een kandelaar met personage, twee paters en een monochroom groepje van twee kinderen met een kooi.

    Five porcelain figurines. A putto with a globe, a mother with child, a candelabra with a figure, two monks, and a monochrome group of two children with a cage.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #227

    ‘Stilleven met metronoom en fruitschaal’, olieverf op schilderspaneel. Getekend; M. Straasheym, ‘52.

    'Still life with metronome and fruit bowl', oil on painter's panel. Signed; M. Straasheym, '52.
    Online only
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #307

    Negen groen gekleurde kristallen wijnglaasjes.

    Nine green colored crystal wine glasses.
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #164

    ‘Dorpszichten’. Een lot van twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Niet getekend.

    'Village views'. A lot of two drawings, mixed media on paper. Not signed.
    Online only
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een vintage rotan krantenbakje.

    A vintage rattan magazine rack.
    Online only
    Dim. H 49, B 44, D 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #106

    Een schrijfmachine, Erika No 9, 1954, in draagkoffer.

    A typewriter, Erika No 9, 1954, in carrying case.
    Online only
    Dim. 11 x 32 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #113

    Een asbakstandaard, rijkelijk versierde messing voet en glazen asbak, in 2 delen.

    An ashtray stand, elaborately decorated brass base and glass ashtray, in 2 parts.
    Online only
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #154
    Theodore Verschaeren
    Period: 1874-1937

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, een monochrome ets. Getekend; Theod. J Verschaeren. Niet genummerd.

    'Activity at the Quayside', a monochrome etching. Signed; Theod. J Verschaeren. Not numbered.
    Online only
    Dim. 41/32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #144

    Een polychrome Chinees porseleinen vaas met vogeldecor.

    A polychrome Chinese porcelain vase with bird decoration.
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een Boch dekselvaas met bloemendecor en een leeuw als dekselknop.

    A Boch lidded vase with floral decoration and a lion as lid knob.
    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208
    Michel Verzwyvel

    "Young boy with dog", mixed media on paper. Signed; Michel Verzwyvel, 1844.
    Online only
    Dim. 17/12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #256

    Een scribaan, binnenwerk is manco.

    A writing desk, interior missing.
    Online only
    Dim. H 11, B 32, D 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #74

    Een set van blauw-wit Delfts aardewerk, bestaande uit twee kraagvaasjes en een dekselvaas. Toegevoegd een grote Boch kraagvaas met Delfts decor.

    A set of blue and white Delft earthenware, consisting of two collar vases and a lidded vase. Included is a large Boch collar vase with Delft decor.
    Online only
    Dim. Hoogte 23-35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #6

    Een terracotta buste voorstellend moeder en kind, op marmeren voet, getekend A. Trefoloni.

    A terracotta bust depicting mother and child, on a marble base, signed A. Trefoloni.
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online Only Varia 27 Oktober 2025

27 October 2025 22:00