#172Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#275“Bloemenstilleven met theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
#253Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#599“Schelpen en zeedieren”. Serie van zes gravures door Tardieu naar Deseve.
"Shells and marine animals." Series of six engravings by Tardieu after Deseve.No longer availableDim. 10 x 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502Alexandru Sovu“Portret in peisaj”. Schilderij op board. Gesigneerd.
"Portrait in landscape". Painting on board. Signed.No longer availableDim. 42 x 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#57Een set van 29 Zilveren ‘Ex Voto’ uit Peru. in kader met gebombeerd glas.
A set of 29 Silver 'Ex Voto' from Peru, in frame with curved glass.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#457Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#65Een vroeg 19e eeuwse massief eikenhouten kinderstoel.
An early 19th-century solid oak child's chair.No longer availableDim. 69 x 41 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een gestileerd bronzen beeld van een aap.
A stylized bronze sculpture of a monkey.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 260 / 320 -
#362Koen Van Mechelen“T-Shirt versierd met een haan”. Gesigneerd en met stempel. Maat XL (lady).
"T-shirt decorated with a rooster". Signed and stamped. Size XL (lady).No longer availableDim. 67.5 x 72 cmEstimate: € 50 / 60 -
#411Een grote oude Chinese gemberpot met het geluksteken. Houten deksel. Niet gemerkt.
A large antique Chinese ginger jar with the lucky symbol. Wooden lid. Unmarked.No longer availableDim. h 32 x Ø 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0,40 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 800 / 900