“Winterlandschap met orgeldraaister en kind.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hilaire Van Biervliet

"Winter landscape with organ grinder and child." Oil on canvas. Signed.
Dim. 102 x 120,5 cm
SKU: 2801250119.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 200 / 300

  • #438

    Een paar Chinees porseleinen blauw en witte gemberpotten

    A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #216

    Een antieke chaise-longue in hout en ecru stof bekleed.

    An antique chaise longue in wood upholstered with ecru fabric.
    Dim. 54 x 190 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een polychroom aardewerken coupe versierd als mand gedragen door 3 figuren.

    A polychrome earthenware bowl decorated as a basket carried by 3 figures.
    Dim. h 11, l 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    ”Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Kleine letsels.

    "Still life with pheasant". Oil on canvas. Small damages.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #458

    Een polychroom beeld van een vrouw op een stoel als vruchtbaarheidssymbool. Nigeriaans werk.

    A polychrome statue of a woman on a chair symbolizing fertility. Nigerian artwork.
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #539

    “Reliëfcompositie”. Olieverf op paneel.

    "Relief composition". Oil on panel.
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #70
    Hamilton

    Een 14 kt geelgouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een lederen polsband. Met certificaat.

    A 14 kt yellow gold ladies' watch set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and a leather wristband. With certificate.
    Dim. Bruto : 27,96 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #108

    “Räths neuer Relief - Erdglobus, 1:38600000”, een antieke wereldbol in reliëf op voet met kompas door Paul Räth, vroeg 20ste eeuws.

    "Räth's new relief terrestrial globe, 1:38,600,000", an antique globe in relief on base with compass by Paul Räth, early 20th century.
    Dim. h 63 x Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #252
    Frans Van Giel
    Period: 1892 - 1975

    “Portret van twee meisjes”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd F. Van Giel en achteraan gedateerd 1916.

    "Portrait of Two Girls," a painting, oil on panel, signed F. Van Giel and dated 1916 on the back.
    Dim. 17,5 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een massief eikenhouten linnenkast met één deur.

    A solid oak linen cabinet with one door.
    Dim. 198 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #306

    Een armstoel in Louis-XV stijl met gebloemde gobelin bekleding.

    An armchair in Louis XV style with floral Gobelin upholstery.
    Dim. 86 x 54 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #140

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 3,26 g
    Estimate: € 900 / 1000

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00