• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Winterlandschap met orgeldraaister en kind.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hilaire Van Biervliet

"Winter landscape with organ grinder and child." Oil on canvas. Signed.
Dim. 102 x 120,5 cm
SKU: 2801250119.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 200 / 300

  • #189

    Een spiegel met MDF omlijsting.

    A mirror with MDF frame.
    Dim. 85 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Een lot van 2 Chinese vazen in porcelein als lampenvoeten.

    A pair of 2 Chinese porcelain vases as lamp bases.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424

    Een antieke wandelstok met zilveren handvat gemerkt ‘800’ met Duitse keuren.

    An antique walking stick with a silver handle marked '800' with German hallmarks.
    Dim. l 87 cm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een massief eikenhouten Bretoense kast met vogels en bloemen in het snijwerk, vooraan gedateerd 1830.

    A solid oak Breton cabinet with birds and flowers in the carving, dated 1830 on the front.
    Dim. 200 x 185 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #173

    Een grote Italiaanse Majolica polychrome aardewerken vaas versierd met slangen en saters, met decor van een klassiek tafereel.

    A large Italian Majolica polychrome earthenware vase decorated with snakes and satyrs, featuring a classical scene.
    Dim. h 79,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a pearl.
    Dim. 4,57 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #341

    Een klein Afrikaans houtgesculpteerd masker met losse/bewegende onderkaak. Vermoedelijk Igbo, Nigerië.

    A small African wood-carved mask with a loose/moving lower jaw. Presumably Igbo, Nigeria.
    Dim. h 17 x b 12.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Topazio Casquinha

    Een karaf in geslepen kristal en zilveren voet en hals in art nouveau stijl.

    A decanter in cut crystal with a silver base and neck in the Art Nouveau style.
    Dim. h 30 cm 925‰
    Estimate: € 150 / 200
  • #147

    “Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.

    "Swinging woman." Image of zamac after Moreau.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525

    Een paar houten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting.

    A pair of wooden dining chairs with upholstered seats.
    Dim. 95,5 x 44 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #14

    Een set van 2 Vieux-Paris beeldjes van een edel koppel, 19e eeuws.

    A set of 2 Vieux-Paris figurines of a noble couple, 19th century.
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00