#476HerizEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 339 x 249 cmEstimate: € 220 / 260 -
#91Een grafbeeldje in terracotte toegeschreven aan de Tlatilco bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.
A terracotta funerary figure attributed to the Tlatilco population from Mexico. Possibly pre-Columbian.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#178Een lot gekleurde kristallen glazen. 13 grote en 8 kleine.
A lot of colored crystal glasses. 13 large, 8 small.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#278Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Een lot van 4 litho’s. “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90 -
#125Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#562CoenegrachtPeriod: 1903 - 1989“Futur Antérieur“. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982. Genummerd 17/70.
"Futur Antérieur". Lithograph. Signed and dated 1982. Numbered 17/70.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een lot van 3 vintage camera’s. Bestaande uit een Voigtländer in lederen tasje, een Olympus AF-1 met tasje en een Kodak Brownie 127.
#536Een set van 4 bruingepatineerde Thonetstijl stoelen, met zit gemerkt Luterma, Estonia, met floraal decor.
A set of 4 brown patinated Thonet style chairs, with seat marked Luterma, Estonia, with floral decoration.No longer availableEstimate: € 40 / 50