#8Een paar neo-klassieke stijl bronzen kandelaars op groen marmeren voet.
A pair of neoclassical style bronze candlesticks on green marble base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gesigneerd, Daum France.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chromed stand, signed, Daum France.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 180 / 260 -
#172Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#391Een Afrikaans houtgesculpteerd masker met koperen delen gemonteerd op stalen sokkel. Markha, Mali.
An African wooden sculpted mask with copper parts mounted on a steel base. Markha, Mali.No longer availableDim. h 52 cm zonder sokkelEstimate: € 100 / 150 -
#594Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Le guerrier.” Litho, Epreuve D’artiste. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd ‘53.
"The warrior." Lithograph, Artist's proof. Signed outside the plate. Dated '53.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290Een lot van 2 zilveren zakhorloges, beide gemerkt 800.
A lot of 2 silver pocket watches, both marked 800.No longer availableDim. Ø 4.5 - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 2,08 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 2.08 ct.No longer availableDim. 11,05 gEstimate: € 2100 / 2300 -
#378Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#588Een lot schaalmodel auto’s van Citroën bestaande uit een 2 dozen met 4 C4’s, 2 x C3 Pluriel, 2 x C4, 2 x C8 en 1 x Xsara Picasso. Hoofdzakelijk Norev. Schaal 1:43e. Toegevoegd een Burago Bugatti.
A lot of scale model Citroën cars consisting of 2 boxes with 4 C4's, 2 x C3 Pluriel, 2 x C4, 2 x C8, and 1 x Xsara Picasso. Mainly Norev. Scale 1:43. Also included is a Burago Bugatti.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#374L. Van Loon“Landelijk dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Rural village view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 91 x 59 cmEstimate: € 100 / 120