#567Een Chokwe ‘Mwana Pwo” Masker (Angola). Midden 20ste eeuw. Met bijgevoegde houten sokkel.
A Chokwe "Mwana Pwo" Mask (Angola). Mid-20th century. With attached wooden base.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een houten plantenstaander met 3 niveaus.
A wooden plant stand with 3 levels.No longer availableDim. h 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384P. Martens“Liggend naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
"Reclining nude". Drawing on paper. Signed.No longer availableDim. 105 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#98Een driedelig klokstel in Lodewijk XV stijl met kandelaars met 5 lichtpunten in gedreven koper.
#342“Vrouw met hond”. Zeefdruk. Gesigneerd JV... en genummerd123/200.
"Woman with dog". Silkscreen. Signed JV... and numbered 123/200.No longer availableDim. 29.5 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#152Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#208Een beeld van een putti met hond en kikker in brons op granieten sokkel.
A sculpture of a putto with a dog and frog in bronze on a granite base.No longer availableDim. 20 x 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een gepolijste tinnen schaal van het merk Jean Goardère.
A polished tin bowl by the brand Jean Goardère.No longer availableDim. h 15, Ø 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Cartier Swiss madeEen verguld metalen reiswekker bezet met email.
A gilt metal travel clock set with enamel.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 350 / 450