#563Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
#559Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#428Een gipsen voet.
A plaster foot.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#315Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,31 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.31 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#501Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.
A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een hoge hoed in zijn hoedendoos. Merk van Jan Worm in Gorinchem.
A top hat in its hat box. Maker Jan Worm from Gorinchem.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#244Nicolae Groza“Le Haidouck Baba Novac”. Eglomisé. Gesigneerd.
"The Haidouck Baba Novac". Eglomisé. Signed.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#79Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Zonnige hoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Franz De Vadder en gedateerd 1924.
"Sunny farmstead", a painting, oil on panel, signed by Franz De Vadder and dated 1924.No longer availableDim. 30 x 39.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279“Un baptême d’Autrefois”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
"A baptism of yesteryear." Lithograph. Signed in the plate.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 40 / 60