• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Winterlandschap met orgeldraaister en kind.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hilaire Van Biervliet

"Winter landscape with organ grinder and child." Oil on canvas. Signed.
Dim. 102 x 120,5 cm
SKU: 2801250119.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 200 / 300

  • #181

    Een Franse ‘Lebel’ bajonet model M1886-93 met koperen handvat en sluiting van het tweede type voor Berthier geweer en karabijn. Bijnaam ‘Rosalie’.

    A French 'Lebel' bayonet model M1886-93 with a copper handle and second type closure for Berthier rifle and carbine. Nicknamed 'Rosalie'.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #501

    Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.

    A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    Een blauw en witte Chinese tulpenvaas met 6 onderverdelingen.

    A blue and white Chinese tulip vase with 6 compartments.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #388
    Opon Ifa

    ‘Opon Ifa”, een houtgesculpteerd Afrikaans waarzeggersbord, Yoruba, Nigeria.

    "Opon Ifa", a wood-carved African divination board, Yoruba, Nigeria.
    Dim. 39 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #281
    Sestrel Made in England

    Een metalen scheepskompas.

    A metal ship's compass.
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    Een lot van 6 tekeningen, ink en/of potlood van Jozef Mous, telkens gesigneerd.

    A lot of 6 drawings, ink and/or pencil, by Jozef Mous, each signed.
    Dim. ± 36 x 27
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    “Hoge bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.

    "High trees", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly.
    Dim. 64 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    “Bloemenstilleven met theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.

    "Flower still life with teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.
    Dim. 45 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een beeldje van een engel in brons met symbalen op een zwart marmeren sokkel. Draagt een nummer en stempel van een bronsgieterij.

    A bronze statue of an angel with cymbals on a black marble base. Bears a number and stamp from a bronze foundry.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #217

    Een groot lot postzegels van over de gehele wereld, van Congo tot Thailand, Vaticaan tot Canada bestaande uit 8 grote boeken, 6 kleine boekjes, een doos en 2 postzegel catalogi. Toegevoegd enkele chromo’s.

    A large lot of stamps from around the world, from Congo to Thailand, Vatican to Canada consisting of 8 large books, 6 small booklets, a box, and 2 stamp catalogues. Includes some chromos.
    Estimate: € 100 / 200
  • #320

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt yellow gold pendant set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.50 ct.
    Dim. 2,35 g
    Estimate: € 200 / 250

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00