#547Een Chinees porseleinen buikvaas, met traditioneel decor van figuren.
A Chinese porcelain belly vase, with traditional decoration of figures.No longer availableDim. h 57,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
#216Een antieke chaise-longue in hout en ecru stof bekleed.
An antique chaise longue in wood upholstered with ecru fabric.No longer availableDim. 54 x 190 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#31Val Saint LambertEen groene geslepen kristallen coupe. Gesigneerd onderaan. Beschadiging aan één tand, en enkele kleinere schilfers bovenaan.
A green cut crystal coupe. Signed at the bottom. Damage to one tooth, and some smaller chips at the top.No longer availableDim. h 11,5 cm Ø 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260HamiltonEen 18 kt geelgouden horloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold watch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. Bruto : 28,66 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#299Gilbert Van Hool“Jongen met rolkraag - Zelfportret”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Boy with turtleneck." Engraving. Signed and dated 1951.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#64F. De Landtsheer“Bloemenstilleven met Hortensia's.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Hydrangeas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 73 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
#366Een paar Lodewijk de 16e stijl armstoelen met roze bekleding.
#34Een lot van 4 litho’s. “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".No longer availableDim. 35 x 100cmEstimate: € 60 / 90 -
#178Een lot gekleurde kristallen glazen. 13 grote en 8 kleine.
A lot of colored crystal glasses. 13 large, 8 small.No longer availableEstimate: € 25 / 35