#265Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#576Een vintage staande lampvoet in Hollywood Regency-stijl. De kap ontbreekt.
A vintage standing lamp base in Hollywood Regency style. The shade is missing.No longer availableDim. h 171 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een zilveren sigarettendoosje, gemerkt 800. 85 gram.
A silver cigarette case, marked 800. 85 grams.No longer availableDim. 10 x 8.5 cm 800‰Estimate: € 30 / 50 -
#8Een paar neo-klassieke stijl bronzen kandelaars op groen marmeren voet.
A pair of neoclassical style bronze candlesticks on green marble base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Een set van 2 massief houten piëdestals.
#345Een massief houtgesculpteerde salontafel in Chinese stijl met glazen bladen.
A solid wood sculpted coffee table in Chinese style with glass shelves.No longer availableDim. 44 x 152 x 51Estimate: € 70 / 100 -
#361Een groot houtgesculpteerd Afrikaans masker.
A large wooden sculpted African mask.No longer availableDim. h 47 x b 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een antiek houtgesculpteerd stuk met leeuwen, vissen en mythologische wezens in het decor.
An antique wooden sculpture featuring lions, fish, and mythological creatures in the design.No longer availableDim. 11.5 x 40 x 5.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191“Beethoven”. Een buste van composiet.
#98Een driedelig klokstel in Lodewijk XV stijl met kandelaars met 5 lichtpunten in gedreven koper.
A three-piece clock set in Louis XV style with five-light candelabras in embossed copper.No longer availableDim. h 42 & 43 cmEstimate: € 120 / 200