“Winterlandschap met orgeldraaister en kind.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hilaire Van Biervliet

"Winter landscape with organ grinder and child." Oil on canvas. Signed.
Dim. 102 x 120,5 cm
SKU: 2801250119.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 200 / 300

  • #568

    Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.

    A Burundian ritual ankle bell with animal skin strap.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds weighing approximately 0.60 ct. in total, and a pearl.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #203

    Een gewei van een oryx. Op metalen voetje.

    An oryx antler. Mounted on a metal base.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 5
  • #261
    Graf von Henneberg-Porzellan JL Meneau

    Een paar Kobaltblauw porseleinen bonbonnières op 4 pootjes, met verguld floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd. “Echt Kobalt, Made in Germany”.

    A pair of Cobalt blue porcelain candy boxes on four legs, with gilded floral decoration. Marked and numbered at the bottom. "Genuine Cobalt, Made in Germany."
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18kt yellow gold clasp.
    Dim. L: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1

    Een glazen murano toekan.

    A glass Murano toucan.
    Dim. 13 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #249
    Paul Durbis

    “Soldaten te paard”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Paul Durbis. Verfschade onderaan het doek.

    "Soldiers on horseback," a painting, oil on canvas, signed by Paul Durbis. Paint damage at the bottom of the canvas.
    Dim. 47.5 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een paar polychrome Chinees porseleinen vazen. Met decor van figuur en vleugels en vogels. Fo-honden als dekselknop. Eén vaas met restauratie aan de bovenrand.

    A pair of polychrome Chinese porcelain vases. Decorated with figures, wings, and birds. Foo dogs as lid knobs. One vase has restoration at the top rim.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #333
    Luba

    Een houtgesculpteerd vogelmasker, Luba, Democratische Republiek Congo.

    A wooden-carved bird mask, Luba, Democratic Republic of Congo.
    Dim. h 24.5 x b 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47

    Een antiek houtgesculpteerd stuk met leeuwen, vissen en mythologische wezens in het decor.

    An antique wooden sculpture featuring lions, fish, and mythological creatures in the design.
    Dim. 11.5 x 40 x 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163

    Een buste van composiet naar de klassieke oudheid.

    A composite bust in the style of classical antiquity.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00