“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A De Cock

“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 75 x 120 cm
SKU: 2710150274.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 50 / 80

Other lots by De Cock

  • #740
    Camiel De Cock

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #707
    A. De Cock

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait de dame". Huile sur toile. Signée.
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #708
    A. De Cock

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'homme". Huile sur toile. Signée.
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 160

  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #740
    Camiel De Cock

    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00