“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Theo De Cooremeter

“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 64 x 62 cm
SKU: 0803160769.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #769
Estimate: € 100 / 180

Other lots by De Cooremeter

  • #519
    Theo De Cooremeter

    “L’artiste et son observation”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/5 hors planche.
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149
    Theo De Cooremeter

    “Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.
    Dim. 35 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #522
    Theo De Cooremeter

    “Figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Figures”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Theo De Cooremeter

    Dim. 65 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00