Other lots by De Cooremeter
#519Theo De Cooremeter“De kunstenaar en zijn observatie”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/5 buiten de plaat.
“L’artiste et son observation”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/5 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149Theo De Cooremeter“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#522Theo De Cooremeter“Figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 40 / 60
“Figures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -