Other lots by Stevens
Similar lots by type
-
#779“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 110 -
#432“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#719G. Wagener“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#794Jos Stockbroeckx“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#365Rob. Lombaerts“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#732G. Wagener“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#709“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 180 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550 / 600 -
#764L. Van Vosselen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Hans Kitslaar“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#789J. Deman“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#705Micheline Dumont“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#769Theo De Cooremeter“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 180 -
#229An Van Lierde“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#799Isidore Warnie“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#759Ch. Vermaillen (?)“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#39Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#765Lot van vier poppen. Hoofdjes van papier mâché. De eerste gemerkt Unica Courtrai Belgium 68 (H. 62), de tweede werk van Joseph Verhoye Deckmyn, gemerkt Made in Belgium JVD (H. 68), de derde gemerkt Unica Belgium (celluloid) (H. 59), de vierde werk van Joseph Verhoye Deckmyn, gemerkt Made in Belgium JVD (H. 72). Omstreeks 1920. Compositielichamen.
Lot de quatre poupées. Têtes en papier mâché. La première à la marque Unica Courtrai Belgium 68 (H. 62 cm), la seconde de Joseph Verhoye Deckmyn à la marque Made in Belgium JVD (H. 68 cm), la troisième à la marque Unica Belgium (celluloïd), la quatrième par Joseph Verhoye Deckmyn à la marque Made in Belgium JVD (H. 72 cm). Vers 1920. Corps de composition.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#248Richard AuriliPeriod: 1813-1914“Moeder met kinderen”. Een groep van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd en genummerd 924.
“Mère et enfants”. Groupe en terre cuite à patine brune. Signé et numéroté 924.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938“Pratende vrouwen op het dorpsplein.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femmes bavardant sur la place du village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Alain DelonEen vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#758Een cilindervormige vaas, met een vernauwing in het midden, van geslepen Boheems kristal en blauw gekleurd in de massa.
Vase cylindrique en cristal taillé de Bohème coloré bleu dans la masse. Etranglement au milieu.No longer availableDim. H 35, 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#16Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#467Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit drie kommetjes met een blauw en wit decor, een geëmailleerd kopje met onderschoteltje en zes gemberpotjes, waarvan vier zonder deksel.
Lot varié de porcelaines et de faïences asiatiques comprenant trois bols à décor bleu et blanc, une tasse émaillée et sa soucoupe et six petit pots à gingembre dont quatre sans couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#281“Vrouwelijke engel”. Beeld van massief brons. Niet gesigneerd.
“Femme-ange”. Sculpture en bronze massif. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stilleven met appels en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 78 cmEstimate: € 180 / 220 -
#435Guerlain“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80 / 120

