#271Val Saint LambertEen vintage geslepen kristallen vaas. Bovenaan met label en onderaan gemerkt.
#210Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.No longer availableDim. 2,11 gEstimate: € 650 / 750 -
#497Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met langleven en floraal decor.
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#468Een Chinees porseleinen vierkant potje met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#301Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#651Een koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#285Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#159Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
#363WMF ZinnEen art-nouveau houder voor een glas/vaasje in tin, gemerkt WMF, het glazen deel ontbreekt.
An Art Nouveau tin holder for a glass/vase, marked WMF, the glass part is missing.No longer availableDim. h 8 x Ø 9 cmEstimate: € 30 / 50