#261Een Art Deco presentatie dienblad met geslepen spiegel en verzilverd kader.
#449Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
#155Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 1,25 ct. P 3.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 1.25 ct. P 3.No longer availableDim. 9,54 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#424Calvin Waller Burnett“Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#356Een fauteuil, eerste helft van de 20ste eeuw, eik met roze fluweel bekleding.
An armchair, first half of the 20th century, oak with pink velvet upholstery.No longer availableDim. 89 x 77 x 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
A large Chinese porcelain jar, blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 63 x Ø 52 cmEstimate: € 400 / 450