#564Pol MaraPeriod: 1920-1998“Can I still do it with brushes”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Can I still do it with brushes", a color screen print on paper, pencil signed outside the plate, E.A. (artist's proof).No longer availableDim. 78 x 53 cmEstimate: € 75 / 100 -
#70Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje.
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,01 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.01 ct. GVS2 and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#289Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Rustende havenarbeiders”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#58Weber & CostelloEen vintage 12-inch globe met aluminium vliegtuig. Gemerkt “Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois”.
A vintage 12-inch globe with aluminum airplane. Marked "Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois".No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1 Pound 1882, Au 916,7/1000 7,99 g.
#133Een paar metalen Indische Tulwar sabels.
#15Een 18 kt geelgouden Zwitsers horloge met lederen polsband. Gedragen.
An 18 kt yellow gold Swiss watch with leather wristband. Worn.No longer availableDim. +- 4 g goudEstimate: € 200 / 300 -
#146Een lot van 8 designstoelen met hout gebogen rug en zitvlak, gesteund op gechromeerd metalen poten.
A set of 8 designer chairs with a bentwood seat and back, supported by chrome metal legs.No longer availableDim. 73 x 61 x 66 cmEstimate: € 250 / 350