Similar lots by type
-
#168“Rubens naar een feest gaande...” Een herdruk van een ets van Piet Verhaert naar Henri Leys.
Rubens se rendant à une fête ... Une réimpression d'une eau-forte de Piet Verhaert d'après Henri Leys.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#71“The Council House gateway, Shrewsburry” & “Lyon’s Inn Hall”. Twee kleine Engelse gravures, waarbij het eerste van Mary Shelley.
“The Council House gateway, Shrewsburry” & “Lyon’s Inn Hall”. Deux petites gravures, la première par Mary Shelley.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#247Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#114Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Shaar“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
“Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 46 cmEstimate: € 100 / 160 -
#45“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Een lot van drie losse etsen; allen gesigneerd buiten de plaat:- “Straatzicht met kerk”. (39,5 x 29,5 cm)- “Havenzicht”. (29,5 x 43 cm)- “Kanaalzicht”. (31,5 x 41,5 cm). Enkele vlekken.
Un lot de trois gravures séparées, toutes signées à l'extérieur de la planche: - Street view avec église . (39,5 x 29,5 cm) - Harbour view . (29,5 x 43 cm) - Vue sur le canal . (31,5 x 41,5 cm). Quelques spots.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#288Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#182“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableOnline onlyDim. 110 x 97 cmEstimate: € 200 / 220 -
#28André GoezuPeriod: °1939“Sous bois”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous bois . Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#642Huysmans“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#225Luk Duffour“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#81Joz De Meeuw“Dorpszicht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue du village . Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#295Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#170Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#248Een klein lot oude aandelen.
Un petit lot d'anciennes actions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#107DelftKleine dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Kleine herstelling aan de bovenrand.
Petit vase à couvercle en faïence bleue et blanche. Petite réparation au rebords au dessus.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#187Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 50 cm -
#298Louis Van Overloop“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38Frans Van MontfortPeriod: 1889-1980“Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6“Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.
Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#222Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#147De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#116Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120

