Similar lots by type
-
#24
Zes oude gravures waarvan vier met maritieme scènes, één met zicht op Luik en één met diverse vlinders. Allen met de hand ingekleurd.
Six gravures anciennes dont quatre aux scènes maritimes, une présentant une vue sur Liège et deux des papillons divers. Colorées à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#549
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#462
“Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.
“Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#644
Een map met kleurenprenten met betrekking tot Chinese muurtekeningen uit de Tangdynastie. Ed. Wenwu. Peking, 1974. We voegen er een gedrukte Chinese scroll aan toe.
Portefeuille contenant des planches en couleurs concernant des dessins muraux chinois de la Dynastie T’ang. Ed. Wenwu, Pékin 1974. Nous ajoutons un rouleau chinois imprimé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#349
Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#42
Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#29
Een lot oude gravures bestaande uit een portret van Joost Van De Vondel en een afbeelding van het Jezuïetencollege te Mechelen. XVIIIde eeuw.
Lot de gravures anciennes comprenant un portrait de Vondel et une vue du Collège des Jésuites de Malines. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#754
Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#504Hoffbauer
“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#814
“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44
Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#59Romain Malfliet
“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#282Frans Masereel
“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32
Een lot grafiek bestaande uit een oude kaart van Gent, een XVIde eeuws zicht op Bois-Le-Duc en een XVIIIde eeuwse voorstelling van een bacchanaal.
Lot de gravures comprenant une ancienne carte de Gand, une vue de Bois-le-Duc du XVIe siècle et une bacchanale du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#502Manuel Trinidad
“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629
“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642
Een paar Japanse houtsneden. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494Robert Kostuck
“Hands of fate 2” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Hands of fate 2”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712
Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#4
“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#569Jan Backx
“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 22,5 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489
Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#472
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300 / 340 -
#841
Vier armstoelen van gesculpteerd beukenhout met een beige lederen bekleding.
Quatre fauteuils en hêtre sculpté recouverts de cuir beige.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#38
- Lot strips:- Wirel, Les Aventures de Bessy, “19, La Famine” en “22, Le Dernier Faon”. Redelijke staat, begin jaren zestig.- Hergé, Les Exploits de Quick et Flupke, 3e Série. Onvolledig, sleet, 1968.- Le Rallic/Marijac, “De eerste avonturen van Peter en Pasja”. Slechte staat, 1935.- Librairie Hachette. Branner, Les Farces de Bicot. © Chicago Tribune/Dimanche Illustré. Slechte staat, 1929.- Dargaud. Charlier/Uderzo, Une Aventure de Michel Tanguy, “Pour l’Honneur des Cocardes” (1962) en “Can(..)
- Lot de bandes dessinées:- Wirel, Les Aventures de Bessy, “19, La Famine” en “22, Le Dernier Faon”. Etat acceptable, début des années 60.- Hergé, Les Exploits de Quick et Flupke, 3e Série. Incomplet, usé, 1968.- Le Rallic/Marijac, “De eerste avonturen van Peter en Pasja”. Mauvais état, 1935.- Librairie Hachette. Branner, Les Farces de Bicot. © Chicago Tribune/Dimanche Illustré. Mauvais état, 1929.- Dargaud. Charlier/Uderzo, Une Aventure de Michel Tanguy, “Pour l’Honneur des Cocardes” (1962(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,05 gEstimate: € 250 / 350 -
#145
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400 / 500 -
#686
Een hangconsole van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl. XIXe eeuw.
Console à suspendre en chêne de style Louis XIV. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#217
Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.
Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 40,5 cmEstimate: € 240 / 360 -
#117
Schemerlampje van ivoor, versierd met een hoogreliëf met dierenmotieven. Afrikaans werk.
Lampadaire en ivoire sculpté décoré d’un paysage aux animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois tourné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#339
“Zicht te Brugge”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380
Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsels aan vingertjes.
Statuette en porcelaine. Marque sous la base. Dégâts aux doigts.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#821
Een eenvoudige sideboard van zwart gefineerd hout.
Dressoir sobre en bois de placage noir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 60 / 80