#600Een gouden munt Zuid-Afrika 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7,99 g.
A gold coin South Africa 2 Rand 1961. Au 917/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#112“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
#42Fernand LienauxPeriod: 1897-1980“Kerk aan bergdorp”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#628Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Floris Jespers“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#377Een zwart en goudkleurig porseleinen beeld van Boeddha in zithouding.
#394“Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#636Een houten kastje met 4 schuifladen.
A wooden cabinet with 4 drawers.No longer availableDim. 87 x 112 x 52 cmEstimate: € 60 / 80