Similar lots by type
-
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 47 cm -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#68W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#84
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#78
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50 -
#139Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#53L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#76
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#137A. Dockx
“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#138
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#96M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#55
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#57Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#74L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#90
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met meerkleurige decors. Zonder deksels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 26 & 27 cm -
#45P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/80 -
#183
Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 36 cm -
#149
Drie kleine handgekoopte wollen Saroukkarpetjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 63 x 42 & 81 x 68 cm -
#174
Een lot militaire tijdschriften:- Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965.- Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990.- Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#13
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#47Van Gils
“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#46G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#153
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#10
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15/25 -
#23R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150