Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.

“Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.

Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.
Online only
Dim. 51 x 61 cm
SKU: 2510210191.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #191
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279

    Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.

    Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #267
    Nadal

    Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.

    Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 35 cm)
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.

    Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #47

    Een terrine en een schotel van tin.

    Une soupière et un plat en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 33 & 60 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #63

    “Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.

    Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #284

    Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.

    Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #169

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #173

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #221
    J. van Oppenhort

    Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #107

    Een groot lot miniatuur klokjes. Waaronder staande klokken, koekoeksklokken etc...

    Un grand lot d'horloges miniatures. Y compris des horloges grand-père, des horloges à coucou etc...
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More