#263Een grote runderhoorn met messingen monturen versierd met een bladfries.
A large cow horn with brass mounts adorned with a leaf frieze.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#89‘Stilleven met fruit’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.
'Still life with fruit', oil on panel. From the 19th century, not signed.No longer availableDim. 50/40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Aimé Van Belleghem‘De twijfelaar’, olieverf op paneel. Getekend.
'The Doubter', oil on panel. Signed.No longer availableDim. 28/20 cmEstimate: € 75 / 100 -
'Landscape with Cattle and Sheep', oil on panel. Signed 'Verboeckhoven'. With an unverified attribution to Eugene Verboeckhoven on the back.No longer availableDim. 23/17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199P. Hendrix‘Boshoeve’, olieverf op paneel. Getekend op de achterkant; P. Hendrix.
'Boshoeve', oil on panel. Signed on the back; P. Hendrix.No longer availableDim. 31/39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#134Dieudonné Jacobs‘Cote d’Azur’, olieverf op paneel. Getekend D. Jacobs. Kleine krasschade.
#184‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).
'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.No longer availableDim. 25/18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950‘Levée du brouilard’, olieverf op paneel. Op de rug getekend A. I. Devos, La Panne, 1905.
‘Levée du brouilard’, oil on panel. Signed on the reverse A. I. Devos, La Panne, 1905.No longer availableDim. 19/27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#524Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#22‘Stilleven met bloemenvaas en kandelaar’, olieverf op paneel.
'Still Life with Flower Vase and Candlestick', oil on panel.No longer availableDim. 45/31 cmEstimate: € 50 / 70
#150Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 6 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. H SI2. en 164 briljanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. H SI2.
An 18 kt white gold necklace set with 6 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.05 ct total. H SI2. and 164 brilliant-cut diamonds weighing approximately 3.20 ct total. H SI2.No longer availableDim. 31,85 gEstimate: € 3700 / 4000 -
#206Een massief eikenhouten kastje in Gotische stijl.
A solid oak cabinet in Gothic style.No longer availableDim. 133 x 61 x 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#277Acht schenkkannen van Westerwald aardewerk.
Eight jugs of Westerwald earthenware.No longer availableDim. Hoogte 26-29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een 18 kt witgouden hartvormige ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct. FVVS.
An 18 kt white gold heart-shaped necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.08 ct. FVVS.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#107Louis VuitonEen Tennis-tas van Louis Vuiton. Circa jaren ‘70.
A tennis bag by Louis Vuitton. Circa 1970s.No longer availableDim. 31 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 3,15 ct. en 10 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of +- 3.15 ct. and 10 brilliant-cut diamonds with a total weight of +- 0.50 ct. and emeralds with a total weight of +- 0.86 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 2000 / 2500 -
A crucifix, first half of the 20th century, ceramic Christ on wooden cross in frame with red felt.No longer availableDim. 55 x 32 cm (kruisbeeld)Estimate: € 100 / 150