• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Winters straatbeeld’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
Franklin

‘Winter street scene’, oil on panel. After the 19th century. Signed.
Dim. 41/31 cm
SKU: 2511250499.
Category: Paneel.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #499
Estimate: € 80 / 120

  • #263

    Een grote runderhoorn met messingen monturen versierd met een bladfries.

    A large cow horn with brass mounts adorned with a leaf frieze.
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #89

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Still life with fruit', oil on panel. From the 19th century, not signed.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Aimé Van Belleghem

    ‘De twijfelaar’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The Doubter', oil on panel. Signed.
    Dim. 28/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #252

    ‘Lamdschap met runderen en schapen’, olieverf op paneel. Getekend ‘Verboeckhoven’. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing aan Eugene Verboeckhoven.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on panel. Signed 'Verboeckhoven'. With an unverified attribution to Eugene Verboeckhoven on the back.
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #199
    P. Hendrix

    ‘Boshoeve’, olieverf op paneel. Getekend op de achterkant; P. Hendrix.

    'Boshoeve', oil on panel. Signed on the back; P. Hendrix.
    Dim. 31/39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    Dieudonné Jacobs

    ‘Cote d’Azur’, olieverf op paneel. Getekend D. Jacobs. Kleine krasschade.

    'Cote d'Azur', oil on panel. Signed D. Jacobs. Small scratch damage.
    Dim. 70/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #184

    ‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).

    'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #314
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Levée du brouilard’, olieverf op paneel. Op de rug getekend A. I. Devos, La Panne, 1905.

    ‘Levée du brouilard’, oil on panel. Signed on the reverse A. I. Devos, La Panne, 1905.
    Dim. 19/27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #524
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Léonide Massine dancing’, oil on panel. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    ‘Stilleven met bloemenvaas en kandelaar’, olieverf op paneel.

    'Still Life with Flower Vase and Candlestick', oil on panel.
    Dim. 45/31 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #287

    Een lot reclame afkomstig uit een kaaswinkel bestaande uit een kunststoffen kaasbol, Alkmaar Hooiwagen, en een kartonnen reclamebord, Fromageries Ch. Dayot.

    A lot of advertising items from a cheese shop consisting of a plastic cheese wheel, Alkmaar Hay Wagon, and a cardboard advertising sign, Fromageries Ch. Dayot.
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363
    Cécile Lebrun
    Period: 1864-1933

    “Abstract keramisch boek met creaturen”. gedateerd 1937.

    "Abstract ceramic book with creatures". Dated 1937.
    Dim. 19 x 17 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 6 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. H SI2. en 164 briljanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. H SI2.

    An 18 kt white gold necklace set with 6 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.05 ct total. H SI2. and 164 brilliant-cut diamonds weighing approximately 3.20 ct total. H SI2.
    Dim. 31,85 g
    Estimate: € 3700 / 4000
  • #206

    Een massief eikenhouten kastje in Gotische stijl.

    A solid oak cabinet in Gothic style.
    Dim. 133 x 61 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #342
    Luyckx
    Period: 1991

    ‘Het nietige leven’ (2X) & ‘Het verlies van de geliefde’, drie tekeningen in gewassen inkt en sepia. Getekend Luyckx.

    'The insignificant life' (2X) & 'The loss of the beloved', three drawings in washed ink and sepia. Signed Luyckx.
    Dim. 29x23 cm 26x18 cm 28x20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #277

    Acht schenkkannen van Westerwald aardewerk.

    Eight jugs of Westerwald earthenware.
    Dim. Hoogte 26-29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    Een zilveren specerijenstel, William Suckling Ltd, Birmingham, England, 1929 (jaarletter E). 90 gram.

    A silver spice set, William Suckling Ltd, Birmingham, England, 1929 (date letter E). 90 grams.
    Dim. h 7 cm 90 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #380

    Een 18 kt witgouden hartvormige ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold heart-shaped necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.08 ct. FVVS.
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #107
    Louis Vuiton

    Een Tennis-tas van Louis Vuiton. Circa jaren ‘70.

    A tennis bag by Louis Vuitton. Circa 1970s.
    Dim. 31 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 3,15 ct. en 10 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.

    An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of +- 3.15 ct. and 10 brilliant-cut diamonds with a total weight of +- 0.50 ct. and emeralds with a total weight of +- 0.86 ct.
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #64

    Een kruisbeeld, eerste helft 20ste eeuw, keramische Christus aan houten kruis in kader met rode vilt.

    A crucifix, first half of the 20th century, ceramic Christ on wooden cross in frame with red felt.
    Dim. 55 x 32 cm (kruisbeeld)
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00