Similar lots by type
-
#176Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.
No longer availableOnline only -
#174Een lot militaire tijdschriften:- Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965.- Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990.- Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.
No longer availableOnline only -
#173Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.
No longer availableOnline only -
#171Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.
No longer availableOnline only -
#153Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cm -
#182Een lot van vier Franstalige boeken:- “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”.- “Les Serres Royales de Laeken”.- “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.
No longer availableOnline only -
#163Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline only -
#181Een lot van veertien Franstalige boeken met betrekking tot België en zijn geschiedenis.
No longer availableOnline only -
#170Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline only -
#155Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#178Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70.Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.
No longer availableOnline only -
#179Een lot van achttien Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog en andere historische veldslagen.
No longer availableOnline only -
#164Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#154Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.
No longer availableOnline only -
#184Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.
No longer availableOnline only -
#165Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 36 cm -
#168Zeven Franstalige strips van Asterix:- Le Papyrus de César- Asterix et la Transitalique- La fille de Vercingétorix- Asterix chez les Pictes- Le ciel lui tombe sur la tête- Le fils d’Asterix- Asterix chez Rahazade
No longer availableOnline only -
#169“Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#156Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#167Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 27 cm -
#172Een lot van zestien Franstalige boeken met betrekking tot de belgische monarchie.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#90Een paar gemberpotten van Chinees porselein met meerkleurige decors. Zonder deksels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 27 cm -
#84“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#131“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#35Irididi“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm -
#42“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 130 / 160 -
#75Piet JacobsPeriod: °1934“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#53L. Baguet“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#111Een metalen taartschotel met gegolvde rand.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 45 cm -
#160Lot boeken, overwegend m.b.t. geschiedenis. “Geschiedenis en cultuurschatten van een oude beschaving”. Ed. Roularta 2007 (12 delen in box). “Geschiedenis van Vlaanderen, beslissende sleutelmomenten”. Ed. Lannoo 2010 (4 delen in box). De Schryver, “Historiografie, Vijfentwintig eeuwen geschiedschrijving van West-Europa”, Universitaire Pers Leuven/Van Gorcum Assen 1990. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240

