• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.
Albert Baertsoen

'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
Dim. 48/58 cm
SKU: 2511250522.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #522
Estimate: € 50 / 75

  • #254
    Julien Severin

    Drie landschapsstudies in potlood. Getekend J. Severin. Kruibeke ‘46.

    Three landscape studies in pencil. Drawn by J. Severin. Kruibeke '46.
    Dim. 21/31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599
    Period: 1635

    ‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.

    'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.
    Dim. 47/56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332

    ‘Straatbeeld in Parijs’, een olieverfstudie op papier, met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Street scene in Paris', an oil paint study on paper, with palette knife. Indecipherably signed.
    Dim. 43/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342
    Luyckx
    Period: 1991

    ‘Het nietige leven’ (2X) & ‘Het verlies van de geliefde’, drie tekeningen in gewassen inkt en sepia. Getekend Luyckx.

    'The insignificant life' (2X) & 'The loss of the beloved', three drawings in washed ink and sepia. Signed Luyckx.
    Dim. 29x23 cm 26x18 cm 28x20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #272

    ‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.
    Dim. 53/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382
    Alfred Klinkan
    Period: 1950-94

    ‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.

    ‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.
    Dim. 35/53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #182
    Jules Gonthier

    ‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.

    ‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.
    Dim. 33/38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #565
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.

    'Landscape with windmill and haystacks', mixed media on paper. Signed; V. Dooms. With a dedication to the Wouters family.
    Dim. 14/21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352

    ‘De ondraaglijke lichtheid van het bestaan’, ‘De vrouw, de moeder’ & ‘Zonder titel’. Drie tekeningen, gemengde techniek. Getekend Luyckx ‘91.

    'The Unbearable Lightness of Being', 'The Woman, the Mother' & 'Untitled'. Three drawings, mixed media. Signed Luyckx '91.
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #562
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Nude female figure', two drawings in black and red chalk. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 59/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #83
    Bibliothèque Nationale
    Period: 1846-1851

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)
    Estimate: € 100 / 150
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Robert De Man

    ‘Nachtelijk landschap’, gemengde techniek op papier. Getekend; Robert De Man.

    'Night landscape', mixed media on paper. Signed; Robert De Man.
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Period: 1698

    ‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.

    'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.
    Dim. 57/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/40 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #487
    The Keith Haring Estate

    Variatie van ‘84 op “The Heart.” Litho op geschept papier. Stempel achteraan. Verkleuring aan de rechterkant.

    Variation of '84 on "The Heart." Lithograph on handmade paper. Stamp on the back. Discoloration on the right side.
    Dim. 105 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    Een zilveren specerijenstel, William Suckling Ltd, Birmingham, England, 1929 (jaarletter E). 90 gram.

    A silver spice set, William Suckling Ltd, Birmingham, England, 1929 (date letter E). 90 grams.
    Dim. h 7 cm 90 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #437

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #474
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517
    Lalique France

    Een lot van 3 stuks Lalique bestaande uit een kristallen belletje met vogeltje en 2 theelichthouders.

    A lot of 3 Lalique pieces consisting of a crystal bell with bird and 2 tea light holders.
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Paul Delvaux

    “Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #223
    Sansui

    Een vintage quadrophonic versterker, Sansui QR 4500, te reviseren, antenne hangt los, één schuifknop ontbreekt en 2 eindtrappen te vervangen. Met originele handleiding.

    A vintage quadrophonic amplifier, Sansui QR 4500, needs refurbishing, loose antenna, one slider knob missing, and 2 power amplifiers to be replaced. Comes with original manual.
    Dim. 18 x 53 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    A. Geudens

    “Melaan”. Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Canal. Engraving on paper. Signed outside the plate."
    Dim. 24,5 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #438

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.

    An ancestral figure made of carved wood of a seated man.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #210

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,72 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.72 ct.
    Dim. 6,12 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #7

    Een lot kleurloos geslepen kristal: een kratervaas. Een grote asbak, twee ronde schotels met vergulde rand (gemerkt VSL) en twee parfumflesjes (een letsel aan een hals), deels rood gekleurd in de massa.

    A lot of colorless cut crystal: a crater vase. A large ashtray, two round dishes with gilded edges (marked VSL), and two perfume bottles (one with a neck injury), partly red colored in the mass.
    Estimate: € 50 / 80
  • #57

    ‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.

    'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.
    Dim. H 27, B 31 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00