Other lots by Baguet
Similar lots by type
-
#323PS-67 ScottEen direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#282Royal Sphinx, MaastrichtTwee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#288Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#312Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#317Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#114KaiserEen balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#319Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#326Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#318Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#315Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kelkvaas op geborsteld metalen voet, een groen en een blauw schaaltje en een klein groen bol vaasje. Bijgevoegd een geslepen kleurloze vierkante vaas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#322209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#287SamsoniteTwee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cmEstimate: € 180 / 260 -
#286Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#314John warminkEen replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#325Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#115“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#93Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#313Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#284Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 20 -
#283Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#241Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#153Pablo“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#185H. Alti“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.
Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een lot van zes chromo-albums. Meurisse, Jacques, De Beuckelaer,...
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#18Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#145Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#175J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30

