Other lots by Goebel, West-Germany
-
#104Goebel, West-Germany
“Frühlingsidyll”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 203 2/0. Onderaan gemerkt. Gaaf.
« Frühlingsidylle ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 203 2/0. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#73Goebel, West-Germany
“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45
Similar lots by type
-
#125Goebel, Germany
“Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.
"Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 30/40 -
#119Goebel, Germany
“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#120Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#101Goebel, Germany
“Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.
« Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#107Goebel, Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#112Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
"Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25/35 -
#116Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#127Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#117Goebel, Germany
“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
« Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#124Goebel, Germany
“Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#105Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#115Goebel, Germany
“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#123Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#126Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#128Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#100Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#111Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 25/35 -
#106Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 111 3/0.
“Harmonie en bordure de route”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 111 3/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/50 -
#121Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#113Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#102Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#103Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30/40 -
#99Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#118Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#62
Drie Vlaams aardewerken wandbakjes, versierd met vogels.
Trois plateaux muraux en faïence flamande, à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 35/45 -
#49Nao by Lladro
“Clown”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1985.
"Clown". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1985.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 30/35 -
#7
“Pijproker met bloemen”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
« Fumeur de pipe avec des fleurs ». Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#20Bernardaud, Limoges
Een ronde en een rechthoekige schotel, de laatste met twee oortjes evenals een bijpassende taartschep. Veelkleurig porselein met een decor naar famille rose voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Un plat rond et un plat rectangulaire, ce dernier à deux anses ainsi qu'une pelle à tarte assortie. Porcelaine multicolore à décor d'après l'exemple de la famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 31 cmEstimate: € 40/50 -
#19Koninklijk Gouda
Een dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#64Boch Frères
Een uitgebreid lampetstel, bestaande uit een grote kom, drie kannen, een po, een zeepbakje en twee ronde bakjes. Decors ‘Régent’ & ‘Buisson’.
Un vaste ensemble de lavabo, composé d'un grand bol, de trois cruches, d'un pot, d'un porte-savon et de deux plats ronds. Décors 'Régent' & 'Buisson'.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 29 cm (kan) Ø: 38 cm (kom)Estimate: € 35/45 -
#45Lladro
“Jongen met kruiwagen”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon avec brouette". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#82Goebel, Germany
“Bandonespieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave 1994. Onderaan gemerkt.
"Joueur de bandone". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Dernière édition 1994. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35/45 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#16
Een lot schotels van meerkleurig porselein en aardewerk waarvan één onderaan gemerkt. Villeroy & Boch.
Lot de plats multicolores en porcelaine et faïence dont l'un est marqué en bas Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 24 - 43 cmEstimate: € 35/45 -
#84Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100