#559Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#118Jaeger LecoultreEen vergulde ‘blaasbalg’ wandklokje. Gemerkt. In werkende staat. 427, 15 pierres.
A gilded 'bellows' wall clock. Marked. In working condition. 427, 15 stones.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#5Twee 18 kt geelgouden hangers bezet met cameeën.
#511Een lot van twee vintage sodaflessen, met gedraaide binnenkant: Heuillard Amiens (Fles: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Fles: Brossette Royon). Beide met kleine schilferschade.
A lot of two vintage soda bottles, with twisted interior: Heuillard Amiens (Bottle: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Bottle: Brossette Royon). Both with minor chipping.No longer availableDim. h 30 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64F. De Landtsheer“Bloemenstilleven met Hortensia's.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Hydrangeas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 73 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een gesculpteerd houten reliëf van Vishnu gelegen op de hydra. Zuid-India, 19de eeuw.
A carved wooden relief of Vishnu seated on the hydra. South India, 19th century.No longer availableDim. 48 x 29 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#195Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#589M. Dukin“De vissers”. Eglomisé. Gesigneerd en gedateerd 1980 Molve.
"The Fishermen". Eglomisé. Signed and dated 1980 Molve.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#570Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#505Aardewerken postuur met vaas en twee honden. Naar Staffordshire.
Earthenware figure with vase and two dogs. Staffordshire origin.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een Lodewijk XV stijl fauteuil met beige bekleding.
A Louis XV style armchair with beige upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60