Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Xxl lady”, een bronzen beeld van een dame op marmeren sokkel, naar Botero.
“Xxl lady”, een bronzen beeld van een dame op marmeren sokkel, naar Botero.
“Xxl lady”, een bronzen beeld van een dame op marmeren sokkel, naar Botero.

“Xxl lady”, een bronzen beeld van een dame op marmeren sokkel, naar Botero.

"Xxl lady", a bronze statue of a lady on a marble pedestal, after Botero.
Dim. h 41 cm (met sokkel)
SKU: 3009250127.
Categories: Beeld, Brons, Marmer, XXe eeuw.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Een dessertservies bestaande uit 6 dessertbordjes, 12 koffiekopjes met schoteltjes en 12 theekopjes met 11 schoteltjes. Van Limoges porselein.

    A dessert service consisting of 6 dessert plates, 12 coffee cups with saucers, and 12 tea cups with 11 saucers. Made of Limoges porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #649
    Gien

    Een 74-delig dessertservies met floraal decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 tassen, 16 ondertassen, 10 dessertborden, 11 koekjesbordjes, een melkkan en een suikerpotje.

    A 74-piece dessert service with floral decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 cups, 16 saucers, 10 dessert plates, 11 cake plates, a milk jug, and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #630

    Een antieke Franse wandconsole met groen marmeren blad. Het onderstel is van ecru beschilderd hout met een mooie ouderdomspatina.

    An antique French wall console with a green marble top. The base is made of ecru painted wood with a beautiful aged patina.
    No longer available
    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #633

    Een vintage luchter, verguld metaal en porseleinen roosjes, toegevoegd een bijbehorende applique.

    A vintage chandelier, gilded metal with porcelain roses, accompanied by a matching wall sconce.
    No longer available
    Dim. h 52 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #644

    Een set kristallen art deco glazen op voet, 4 formaten. 37 stuks.

    A set of crystal Art Deco glasses on a stem, in 4 sizes. 37 pieces.
    No longer available
    Dim. H 11.5, Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    An oval table clock of partly gilded metal, visible movement. Marked on case and movement. Adjustable.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #473

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    No longer available
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641
    American Flyer

    “American Flyer” een treinset bestaande uit een lot sporen, een seinpaal, 4 wagons en een transformator, meerdere originele verpakkingen aanwezig.

    "American Flyer" a train set consisting of a lot of tracks, a semaphore, 4 wagons, and a transformer, multiple original packaging included.
    No longer available
    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #625

    Een Chinees zijden Hereke tapijt met een floraal decor.

    A Chinese silk Herike carpet with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 76 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #530

    Dertien verschillende zilveren spelden art deco e.a. bezet met fantasie en halfedelstenen.

    Thirteen different silver brooches art deco and others set with fantasy and semi-precious stones.
    No longer available
    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    Een hallantaarn in Napoleon III stijl, versierd met guirlandes en Minervahoofden.

    A hall lantern in Napoleon II style, decorated with garlands and Minerva heads.
    No longer available
    Dim. h 42 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474

    Een Kasjmir tapijt, zijde handgeknoopt in Iran, 850000 knopen per vierkante meter. Met certificaat.

    A Kashmir carpet, silk hand-knotted in Iran, 850,000 knots per square meter. With certificate.
    No longer available
    Dim. 245 x 339 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #624

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel. Ateliers d’art Lys de France.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene. Ateliers d’art Lys de France.
    No longer available
    Dim. 155 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #638

    Zes gekleurd kristallen wijnglazen, rode en groene, gelabeld Barthmann, cristall 30’/. Blei, Handarbeit.

    Six colored crystal wine glasses, red and green, labeled Barthmann, crystal 30% lead, handmade.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    10 synthetische bowlingpins van Twister (Made in Germany, USBC certified) en een kleine bowlingbal (Columbia).

    10 synthetic bowling pins by Twister (Made in Germany, USBC certified) and a small bowling ball (Columbia).
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 260

Other lots in this auction

  • #546

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    B. Depoorter

    “Wandelaar in de dreef.” Een paar olieverfschilderijen op doek. Gesigneerd.

    "Walker in the Lane." A set of two oil paintings on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #206

    Een Engelse massief eikenhouten consoletafel met 3 laden en certificaat.

    An English solid oak console table with 3 drawers and certificate.
    No longer available
    Dim. 75 x 120 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #538
    Davo

    Een Davo album van Belgische postzegels - Vroege 19e eeuwse zegels grotendeels aanwezig.

    A Davo album of Belgian postage stamps - Early 19th-century stamps mostly present.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Een set van drie koperen scheepslampen. Bakboord, stuurboord en toplicht.

    A set of three copper ship lamps. Port, starboard, and masthead light.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #75

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast met 2 deuren. Lodewijk XV-stijl

    A 19th-century solid oak display cabinet, 2 doors.
    No longer available
    Dim. H 193, B 140, D 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18
    Villeroy & Boch

    Een schouwgarnituur bestaande uit een dekselvaas en twee amfoorvormige vazen. Van blauw-wit geglazuurd aardewerk, gemerkt; Villeroy & Boch. Toegevoegd een vaas met gelijmde schade aan de kraag.

    A fireplace set consisting of a lidded vase and two amphora-shaped vases. Made of blue and white glazed earthenware, marked; Villeroy & Boch. Also included is a vase with glued damage to the collar.
    No longer available
    Dim. Hoogte 32-35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een oud fotoalbum, fluwelen kaft met florale messing bekleding, met hierin foto’s van vintage voertuigen.

    An old photo album, velour cover with floral brass ornamentation, containing photos of vintage vehicles.
    No longer available
    Dim. 8 x 29 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #524

    “Abstract impressionistisch landschap”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd.

    "Abstract impressionist landscape", a painting, oil on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    Een Chinees cloisonné zalfdoosje met bruin floraal decor.

    A Chinese cloisonné ointment box with brown floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 8 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Charles Wellens
    Period: 1889 - 1959

    “Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ch. Wellens.

    "Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Ch. Wellens.
    No longer available
    Dim. 57 x 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #157

    “Lanterna magica”, een 19e eeuwse projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh?

    "Lantern magica", a 19th-century projector, A.H. Baird, scientific instrument maker, Edinburgh.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 x 31 cm
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More