Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Awaiting product image
Joe Colombo

“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
Online only
Dim. H. 73 cm
SKU: 2308210610.
Categories: Kunststof, Meubel.
Catalogue
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #54

    Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.

    Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #28

    Een dekselvaasje van Imariporselein met een tempelleeuw op het deksel. Beschadigd aan de rand. Omstreeks 1900.

    Vase à couvercle en porcelaine Imari avec un temple lion sur le couvercle. Bord endommagé. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #182
    G. Suy

    “Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #275
    De Smedt

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #20

    Een keteltje, een theepotje en een beker van groengeglazuurd aardewerk. Beker met schilfer.

    Une bouilloire, une théière et une tasse en terre cuite émaillée verte. Tasse avec éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #236

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    ”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #198

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #71
    E. Verlinden

    Een kleine collage, gesigneerd op de verso. Met opdracht.

    Un petit collage, signé au verso. Avec dédicace.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #125
    Morisse

    “Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48

    Een lot van vier etsen: - “De alchimist”. Gesigneerd buiten de plaat. (10 x 8 cm). - “De boom van de kennis van goed en kwaad”. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat. (9,5 x 6,5 cm) - “Levensboom”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 6/40 buiten de plaat. (14 x 9 cm) - Spruyt - “Stilleven met ananaskers”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. (9 x 13 cm)

    Un lot de quatre eaux-fortes : - L'Alchimiste . Signé hors planche. (10 x 8 cm). - L'arbre de la connaissance du bien et du mal . Signé et numéroté 3 /10 hors de l'assiette (9,5 x 6,5 cm) - Arbre de vie. Signé, daté 1983 et numéroté 6/40 hors planche (14 x 9 cm) - Spruyt - Nature morte à l'ananas cerise. Signé hors planche. Epreuve d'artiste. (9 x 13 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #239

    Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.

    Une reproduction d'une ancienne affiche pour Jacquemotte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More