#122André GeenensPeriod: 1947 -“Wachtende clown”, waterverf op papier, gesigneerd A. Geenens en gedateerd ‘87.
#138Isidoor Leyssens“Villa’s in de duinen”, waterverf op papier, gesigneerd Is. Leyssens en gedateerd 1934.
"Villas in the dunes", watercolor on paper, signed by Is. Leyssens and dated 1934.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Uitbundig vrouwenportret. Gemengde techniek op doek, niet getekend.
#189Lot van 2 portrettekeningen. Getekend Paul Vaza ‘08.
#123“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom rightNo longer availableOnline onlyDim. 40 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Een lot van 5 glas-in-loodramen bestaande uit 2 sets met telkens 1 met schade, alsook 1 losse eveneens met schade.
A lot of 5 stained glass windows consisting of 2 sets, each with 1 damaged, as well as 1 individual panel also with damage.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131“Guimiliau”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Guimiliau". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127Een lot van drie werkjes uit Indïe, een eglomisé van een jonge dame in ornaat, een gouache met twee dames tussen de lentebloesems en een vogeltje op een tak.
A lot of three works from India, an eglomisé of a young lady in ornate attire, a gouache painting of two ladies among spring blossoms, and a bird on a branch.No longer availableOnline onlyDim. 32.5 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212Anita ClaassensPortrettekening, getekend; Anita Claassens.
Portrait drawing, signed; Anita Claassens.No longer availableOnline onlyDim. 52/38 cmEstimate: € 30 / 50
#146“Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, op zijde.
“At the Mogul Court” & “Elephant”. Two Indian drawings, on silk.No longer availableOnline onlyDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#10Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 140 / 180 -
#15Fr. Luyckx“Zicht op stal”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"View of the stable." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#215Alfred Aniol‘London’, olieverf op doek. Getekend; Aniol, ‘24. Met certificaat.
‘London’, oil on canvas. Signed; Aniol, ‘24. With certificate.No longer availableOnline onlyDim. 50/40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#105Een spiegel met MDF omlijsting.
A mirror with MDF frame.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#145“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25H.J. Elias“Hoevezicht te Laren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"How view of a farm in Laren." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#97Saedeleer“Gaasbeek”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Gaasbeek". Charcoal on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#230Mieke Van Doorne“Moeder en kind met lammetje”. Gesigneerd.
"Mother and Child with Lamb". Signed.No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cm -
#64Een lithografie op papier, gemonogrammeerd ‘GP’ en genummerd 7/8.
A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120“Molenzicht met hoeves”. Een paar schilderijen op doek, onderaan gesigneerd.
"Mill view with farmhouses." A pair of canvas paintings, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 57cmEstimate: € 120 / 180 -
#275‘Kaws’, digitale fotoprint op doek.
'Kaws', digital photo print on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 118/78 cmEstimate: € 20 / 30