Other lots in this auction
-
#95
‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.
“Paysage au bord de la Lys”. Une sérigraphie d'après une oeuvre de Saverys. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 41,5 cmEstimate: € 25/40 -
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#21
Een toekan van meerkleurig aardewerk met glazen oogjes. Zeer lichte schade aan de punt van de snavel.
Toucan en faïence multicolore aux yeux de verre. Très léger dégât au bout du bec.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#179
“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#101
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 68 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een lotje varia, bestaande uit een houten doosje met handgeschilderd bloemendecor, een klein karafje van groen glas met handgeschilderd decor en een klein cloisonné dekselpotje.
Lot d'objets divers, composé d'un coffret en bois à décor floral peint à la main, d'une petite carafe en verre vert à décor peint à la main et d'un petit bocal à couvercle cloisonné.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 3,5, 10 & 22 cmEstimate: € 30/40 -
#251
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#217C. Mendelson
“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 56 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#59
Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.
Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 15/20 -
#294
Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.
Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 45/65