#218Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#395Een eikenhouten spiegel.
#126“Clown”. Een print op papier.
"Clown". A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29cmEstimate: € 10 / 25 -
#336Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 99 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
#5‘Stilleven met bloemen in Chinese vaas, gesigneerd De Smet.
'Still life with flowers in Chinese vase, signed De Smet.'No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#422Drie ingelijste reproducties met zichten op Parijs. Gesigneerd Delarue.
#54“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#161“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Josée Maes“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#165Jef Van de Gehuchte“Stilleven met peren, penselen en ingekaderde vlinder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#418‘Dédié à Monsieur Papillon De La Ferté. Een ingekleurde gravure in houten kader.
"Dedicated to Mr. Papillon De La Ferté. A colored engraving in a wooden frame."No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 36 cmEstimate: € 10 / 20