#185Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
#257Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120 -
#26“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
"Training for Art Formation and Knowledge of the Region". A diploma certificate for Guide on paper.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 47cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
#319Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
"Maritime view", charcoal on paper by Edgard Poppe, dated 10-7-51.No longer availableOnline onlyDim. h 62 x b 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
"Forest landscape". A painting, oil on canvas. Inscription on the back, "V.Put Gerard 28-6-1949."No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33cmEstimate: € 100 / 150 -
#377“Lucas 14:33”. Een reproductie.
Luke 14:33. A reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#235Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Still Life with Flower Vase." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50 / 70