#443L. De Backer‘Driftwood’, potlood op papier, gesigneerd L. De Backer en gedateerd 1976.
#363“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#147Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
"Flower Vase". Oil paint. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
#80H. Bettens“Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.
"Stylized Figure". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#321“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Langgevelhoeve". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#180“Religieus tafereel”. Een ets op papier.
"Religious scene". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 20,5cmEstimate: € 10 / 20 -
#430Frans Van KuyckPeriod: 1852-1915“Boerin met kar en kind”. Een ets op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd.
#264Ex-Libris“Gestyleerd portret”. Een litho op papier, gesigneerd buiten de plaat “Ex-Libris” met stempel.
"Stylized portrait". A lithograph on paper, signed outside the plate "Ex-Libris" with stamp.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#58“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
“The forbidden reading”. A pastel on paper.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50cmEstimate: € 60 / 100