• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Zeevogel met golf.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd ‘77.
José Videira

"Seabird with wave." Oil on canvas. Signed, dated '77.
Dim. 60 x 40 cm
SKU: 2511250479.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #479
Estimate: € 60 / 80

  • #60

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.10 ct.
    Dim. 5,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #79

    ‘La Piéta’, een herdoekte 19e eeuwse kopie naar Antoon Van Dijck.

    ‘La Piéta’, a re-canvas 19th-century copy after Antoon Van Dijck.
    Dim. 29/52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303
    A. Darimont

    Astrid en Leopold III. Twee bronzen plaquettes. Gesigneerd en genummerd.

    Astrid and Leopold III. Two bronze plaques. Signed and numbered.
    Dim. 12x17 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #502
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289

    Een groot lot van kleine Westerwald bierpullen.

    A large lot of small Westerwald beer steins.
    Dim. Hoogte 7-12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424

    Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 315x222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #571

    Een lot bestaande uit messing: een paar kandelaars gedragen door engeltjes, een menorah, een kleine scheepslamp, een samovar, een toogbel, een vogeltje, een plaquette van Antwerpen, een olielamp, een flessenopener met heraldische leeuw. Evenals een tinnen schotel en een zakmes.

    A lot consisting of: a pair of candle holders carried by angels, a menorah, a small ship lamp, a samovar, a bar bell, a fig bud, a plaque of Antwerp, an oil lamp, a bottle opener with heraldic lion. As well as a pewter dish and a pocket knife.
    Estimate: € 60 / 100
  • #584

    Een lot van 4 Chinese beeldjes, 3 spekstenen figuren en een quartz buffel op houten sokkeltje.

    A lot of 4 Chinese figurines, 3 soapstone figures, and a quartz buffalo on a wooden base.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    A. Geudens

    “Melaan”. Gravure op papier. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Canal. Engraving on paper. Signed outside the plate."
    Dim. 24,5 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    Een kraagvaas van blauw-wit geglazuurd porselein. Met een decor van bloesems en de symbolen voor een lang leven. Niet gemerkt, met haarlijnen in de basis.

    A collar vase made of blue and white glazed porcelain. Decorated with blossoms and symbols for a long life. Not marked, with hairline cracks in the base.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369

    Een massief eikenhouten bank/bijzettafel, met opbergvak en neerklapbare rugleuning.

    A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.
    Dim. H 93, B 91, D 48 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00