#294“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
"Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#469“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592J Peeters“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Facade view with tree". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
"Interior with music-playing couple", a painting, oil on canvas laid down on board in gilded frame. Not signed.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#229“Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#182“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
"Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.No longer availableDim. Ø 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a Friar". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#315Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#582“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
"Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#632“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
"White workhorse", a painting, oil on panel, signed.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.
A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#287Gustave Doré"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
#480Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#288Een Fabergé-stijl houten ei met Maria & Kind in het decor. Omhuld in koperen filigraanwerk.
A Fabergé style wooden egg with Mary & Child in the decoration. Encased in copper filigree work.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.No longer availableDim. 46 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een 14 kt witgouden en zilveren ring bezet 3 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
A 14 kt white gold and silver ring set with 3 brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500 / 550 -
#278Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#434Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 80 / 120