Similar lots by type
-
#117Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#135Fr. Nobis
“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#145André Charles VoillemotPeriod: 1822 - 1893
“Colombine en Pulcinella”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1875. Herdoekt en opgefrist.
“Colombine et Pulcinella”. Huile sur toile. Signée et datée 1875. Retoillée et nettoyée.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#105Abel Cracco
”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 29 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#102G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#136
“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#116Isidore Saeys
“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50/75 -
#149F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 42 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#111J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#110
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#119Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#128
“De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.
”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 19 x 16 cmEstimate: € 260/380 -
#100Jean Poulain
“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 36 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#141
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#146
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#112
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200/260 -
#126Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#143
Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
Deux eaux-fortes en couleurs. Les cadres d’origine sont datés: 1884-1934 et 1886-1936.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 24 x 17 cmEstimate: € 150/250 -
#113
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#148Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#99Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#140
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#127Charles Philogène TschaggenyPeriod: 1815 - 1894
“Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 32 cmEstimate: € 250/350 -
#147R. De Badrihaye
“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 76 x 90 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#86O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#95
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#150Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942
“Bamberka, List 2 Poznania II”. Aquatint. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 2000.
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#56J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#19Louis Melis
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 40,5 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#48Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#103Edward Van Esbroeck
“Symbolistische voorstelling met drie personages”. Olieverf op doek.
”Représentation symbolique de trois personnages. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Dim. 34 x 44 cmEstimate: € 500/600 -
#60John O’Winning
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#96Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#90
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#92Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3Estimate: € 300/360 -
#94Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120