#152Peter J. Tschoffen“Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#93“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.
Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#180“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#272J. Van Rooien“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Een kleine nest of tables.
#122Peter Van Goethem“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
#251Een ingekaderde merklap naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un échantillonneur encadré d'après un exemple du 19ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 64 cmEstimate: € 15 / 30 -
#92C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30