Other lots in this auction
-
#125Morisse
“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 45 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#31
Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.
Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#91
Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.
Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 30/35 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#90José Olmos
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#74Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#95Kosta Boda
Een paar miniatuur vaasjes van gekleurd glas. Gemerkt.
Une paire de vases miniatures en verre coloré. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/25 -
#236
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#148Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#22
Een klein dekseldoosje van Limogesporselein met een lelie in het decor. Onderaan gemerkt en gesigneerd ‘Baroni’.
Une petite boîte à couvercle en porcelaine de Limoges avec un lys dans le décor. Marquée et signée 'Baroni' en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 10 cmEstimate: € 20/30 -
#72
Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. l: 31 cmEstimate: € 10/15