Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
Engels

“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd

"Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. Signée
Online only
Dim. 30 cm x 41 cm
SKU: 2509220052.
Auction day: 26 September 2022 22:00
Catalogue #52
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #34
    P. Mossay

    “Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.

    Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #105
    Fr. Van Houtven

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130
    Albert De Vree
    Period: °1942

    “Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.

    "Étalement". Une gravure. Signé et numéroté 7/50 à l'extérieur de la planche et avec cachet sec de l'atelier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #85

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #43
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #16

    “Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.

    « Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 cm x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19
    Van Drommen

    “Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    "Avila". Aquarelle sur papier. Signée et datée 1963.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 cm x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #59
    I. Dehouck

    “Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.

    "Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 31 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #63
    F. Dartet

    “Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    "Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 cm x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    “Straatzicht”. Olieverf op paneel. Signatuur onleesbaar.

    "Vue sur la rue". Peinture à l'huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen – 26 September 2022

Op Maandag 26 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday September 26th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 September 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More