‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend; Flips.
Georges Flips

‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend.

'Sailboat', an abstract bronze sculpture on a black marble base. Signed; Flips.
Dim. Hoogte 62 cm
SKU: 2810250451.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 400 / 600

  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #401
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.

    A bust of a young lady, marble and gilt bronze, signed G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350

  • #419

    Een set van 5 industriële hanglampen.

    A set of 5 industrial pendant lights.
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #447

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #357

    Een liggend hert van gepatineerd brons met goudkleurige delen. Herkomst; India.

    A reclining deer made of patinated bronze with gold-colored parts. Origin; India.
    Dim. H 61, B 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #378
    Jeffersonn & Smith, London

    Een messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.

    A brass porthole, equipped with a clock and mounted on a wooden panel. Dial marked.
    Dim. Tot. Ø 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #399

    Een grote ovale spiegel in gesculpteerd eikenhouten lijst.

    A large oval mirror in a sculpted oak frame.
    Dim. 116 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Kuifje en de zwarte rotsen, een kunststoffen beeld van onze stripheld.

    Tintin and the Black Island, a plastic figurine of our comic book hero.
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen Canton dekselvaas, famille rose.

    A 19th-century Chinese porcelain Canton lidded vase, famille rose.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.

    A vase made of Bohemian crystal. In original box.
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00