#428
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
#379
“Meisjesportret” & “Kubistisch stilleven”. Olieverf op doek. Zonder signaturen.
Portrait de fille et Nature morte cubiste . Huile sur toile. Sans signatures.No longer availableDim. 61 x 46 & 55 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#656
Twee handgeknoopte wollen karpetjes.
#195
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en een centrale parel. (er ontbreken twee kleine steentjes).
Une broche en or jaune 18 carats sertie de diamants sertis sur argent d'un poids combiné de + - 2,50 ct. Et une perle centrale. (Il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 800/1000 -
#487
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#238Delvaux
Een bruin lederen ceintuur maat 75.
Une ceinture en cuir marron taille 75.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#110
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
#369
#621
Drie gebeeldhouwde antropomorfe Afrikaanse houten potten. Eén zonder deksel.
#268Goebel, Germany
#217
Een aardewerken jardinière op voet, met floraal decor, deels in reliëf. Fin de siècle. Barst in de zuil, kleine letsels.
Jardinière sur colonne en faïence à décor floral, partiellement en relief. Fin de siècle. Fissure dans la colonne, petits dégâts.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 150/250 -
#160
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1100/1300