#54M. Hohner
Een ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#115
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#310Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324Akai AP-Q310
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#279Mamree
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#14
Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#298L. Baguet
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#268
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#155
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#127
Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#172
“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
“de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 8 x 20 cmEstimate: € 150 / 160 -
#86Gloria
Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30 / 40