Etienne Hellinckx

“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
Online only
Dim. 13 x 17 cm
SKU: 0104190187.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #187
Estimate: € 40 / 80

  • #213
    J. Peeters

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226
    Mirao

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #166
    L. De Blaere

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #38

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #182
    Nin

    “Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #268

    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #210
    W. Linnig Jr.

    “Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.

    “Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.
    Online only
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17

    Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00