#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#210W. Linnig Jr.
“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 26 x 20 cmEstimate: € 20/25 -
#179Teurelinckx
Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/70 -
#153Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#51Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.
#157Leopold Van Esbroeck
“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. 29 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#64Capodimonte
Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#11
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#196Jos Callaerts
“Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 15 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#260
“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
#40
“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20/40 -
#273
Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø:26 cmEstimate: € 20/30