Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Etienne Hellinckx

“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.

“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
Online only
Dim. 13 x 17 cm
SKU: 0104190187.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #187
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #130

    Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #231

    Een modelboot met elektromotor. Schade.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #84

    Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.

    Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #307

    “Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.

    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #306

    “De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #117

    Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #191

    Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.

    Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #265

    Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #82

    Een messingen melkkan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #270

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More