Other lots by Broeder Max
-
#539Broeder MaxPeriod: 1903-1973
“De schilder in zijn atelier met bloementuil en boeken”. Olieverf op doek. Gesigneerd Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).
“Le peintre dans son atelier avec un bouquet de fleurs et des livres”. Huile sur toile. Signée Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).Dim. 60 x 75 cmEstimate: € 300/400
Similar lots by type
-
#29F. Segers
“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30/50 -
#612Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#649Frans Siaens
“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942
“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#229
“Straatzicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue avec char aux chevaux”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#207
“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#364
“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/160 -
#299
“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#462Paule NolensPeriod: °1924
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000/1200 -
#634
“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400/500 -
#592
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#139Van de Roye
Een reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988
“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#186Robert Frénay
“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150/180 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997
“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#669
“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#642
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#694Broeder Max
“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50/80 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667
“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000/3000
Other lots in this auction
-
#349Emiel Adams
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 30 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#127Val-St-Lambert
Twee drageoirs van geslepen kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux drageoirs en cristal colorés respectivement vert et bleu dans la masse. Avec marque.Dim. H. 24 cmEstimate: € 80/120 -
#273
“La mode illustrée” 41é jaargang, uitgegeven te Parijs.
“La mode illustrée”. 41e année, ed. à Paris.Estimate: € 20/30 -
#202Cornelis Van LeemputtenPeriod: 1841-1902
“Neerhofscène rond een vijvertje voor een grote boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour autour d’un étang devant une ferme”. Huile sur toile. signée.Dim. 39 x 30 cmEstimate: € 4000/6000 -
#456
Een klein stoeltje van gesculpteerd hout met sporen van polychromie.
Petite chaise en bois sculpté aux traces de polychromie.Dim. h: 70 cmEstimate: € 25/40 -
#61
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.Estimate: € 30/40 -
#106Bidjar
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100/160 -
#451
Een vaas van cloisonné op geel koper met een decor van mandarijneenden.
Vase en cloisonné sur cuivre jaune à décor de canards mandarins.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#93Legras
Vaasje van glaspasta. Gemerkt.
Petit vase en pâte de verre. Avec marque.Dim. H 23 cmEstimate: € 200/300 -
#118
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een houten kast. Boven de wijzerplaat het opschrift ‘Tempus Fugit’.
Pendulette de table anglaise en bois, bronze et laiton. Au dessus du cadran le texte “Tempus Fugit”.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#730
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.Estimate: € 80/150