Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#93Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65/85 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#5Goebel, West-Germany
“Morning song”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 447. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave voor leden van de Goebel Collectors club No. 11. Gaaf.
"Chanson du matin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 447. Édition exclusive pour les membres du Goebel Collectors club No. 11. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35/45 -
#11Goebel, West-Germany
“Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een Italiaans aardewerken pennenhouder in de vorm van een vrouw met kruik bij drie waterputten. Eén scheurtje (bakfout).
Un porte-plume en faïence italienne en forme de femme avec une cruche à trois puits. Une fissure (erreur de cuisson).No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#81
“Jonge vrouw met gans” & “Meisje met lam”. Twee groepjes van meerkleurig kunststof in de stijl van Capodiomente.
"Jeune femme à l'oie" & "Fille à l'agneau". Deux groupes de plastique multicolore dans le style de Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 30/40 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#84Goebel, Germany
“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#4Porzellane Marzia, Capodimonte
“De metselaar”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Op houten voetstuk.
"Le Maçon". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/60 -
#51Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 465. Speciale editie M.I. Hummelclub 1991/92.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 465. Édition spéciale MI Hummelclub 1991/92.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cm -
#112Mangani Porcellane d’arte, Italia
Twee kandelaars van blauwwit porselein en messing. Onderaan gemerkt.
Deux bougeoirs en porcelaine bleue et blanche et laiton. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 33,5 cmEstimate: € 40/50 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60/80