Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#93Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65/85 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#32Goebel, Germany
“Blumenmädl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 548. Speciale editie t.g.v. vijfjarig lidmaatschap van de M.I. Hummelclub. 1989.
« Blumenmädl ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 548. Édition spéciale à l'occasion d'une adhésion de cinq ans au MI Hummelclub. 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#34Goebel, Germany
“Freifahrt Zeppelin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 569. Eerste uitgave 1993.
"Freifahrt Zeppelin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 569. Premier numéro 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#117
“XVIIIe eeuws koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit. Zonder merken.
"Couple du XVIIIe siècle". Deux statuettes en biscuit multicolore. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#51Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 465. Speciale editie M.I. Hummelclub 1991/92.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 465. Édition spéciale MI Hummelclub 1991/92.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cm -
#86
“Twee duiven” en “Een kus”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Deux Colombes" et "Un Baiser". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqué Florence et du N couronné.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#48Goebel, Germany
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 96. Minuscuul schilfertje aan het haar.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 96. Petit éclat aux cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50/70 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#74
Drie stuks meerkleurig biscuit, bestaande uit een lis (Cor), Een vogeltje op houten sokkel (Triade) en een vogeltje (Kaiser).
Trois pièces en biscuit multicolore, composées d'un iris (Cor), d'un oiseau sur socle en bois (Triad) et d'un oiseau (Kaiser).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#18Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#23Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#22Goebel, Germany
“Lausbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 43. Gaaf.
"Lausbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 43. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 35/40 -
#17Goebel, Germany
“Was jetzt?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 422. Speciale editie Goebel collector’s Club No.7. 1981.
"Was jetzt ?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 422. Édition spéciale Goebel collector's Club No.7. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 30/40