Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65 / 85
Other lots in this auction
-
#47Goebel, Germany
“Spielst’ mit mir?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 2051/B. Eerste uitgave 1998.
"Spielst' mit mir?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 2051/B. Première édition 1998.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119
Een lot van vijf stuks porselein en biscuit. Een groot en een klein trompe-l’oeil boek met wensen (Berger), een slapend meisje (Capodimonte), “Lore”, een meisje met bloemenmand (Goebel), een kleine coupe met twee arendskoppen.
Lot de cinq pièces en porcelaine et biscuit. Un grand et un petit livre en trompe-l'oeil avec des souhaits (Berger), une jeune fille endormie (Capodimonte), « Lore », une jeune fille au panier de fleurs (Goebel), une petite coupe à deux têtes d'aigle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#23Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#80Tay, Vedano al Lambro, Italia
Een lot van vijf diertjes van meerkleurig Italiaans bisuit. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq animaux en biscuit italien multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#60Goebel, Germany
Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.
Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Porzellane Marzia, Capodimonte
“De metselaar”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Op houten voetstuk.
"Le Maçon". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#49Anri, Italy
“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#52Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10Goebel, Germany
“Hummele”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 365. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1999/2000. Gaaf.
« Hummele ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 365. Édition exclusive du MI Hummel Club 1999/2000. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73
Twee popjes van biscuit.
Deux poupées en biscuit.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#16Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40