Other lots by Hummel
-
#122Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#114Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#109Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#93Arcoroc
Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#29
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#94
Een lot van acht stuks aardewerk en porselein, waaronder een warmhoudbordje, een pique-fleur van Limoges, een vaasje van Gouda, een kannetje van Schramberg, enz.
Lot de huit pièces en faïence et porcelaine dont un réchaud, un pique-fleurs de Limoges, un vase de Gouda, une verseuse de Schrambourg etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#63
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#120Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#105Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25/35 -
#100Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#86Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#33Conti E. Italy
Twee meerkleurig aardewerken wandplaquettes in reliëf.
Deux plaques murales en faïence multicolore en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27 x 27 cm Ø: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#44NAO by Lladro
Een hondje van meerkleurig Spaans porselein.
Un chien de porcelaine espagnole multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#38Lladro
“Jongen met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 35/45