‘Zelfportret in het atelier’. Olieverf op doek, getekend; Oscar Hoge, geboren in Gent in 1884 en daar overleden in 1965. Hij volgde zijn opleiding aan De Academie St. Lucas in Gent. Toegevoegd enkele foto’s van de kunstenaar.
Oscar Hoge
Period: 1884-1965

"Self-portrait in the studio." Oil on canvas, signed; Oscar Hoge, born in Ghent in 1884 and died there in 1965. He trained at the Academy St. Lucas in Ghent. Added are some photos of the artist.
Dim. 40/32.5 cm
SKU: 2705250079.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 75 / 100

  • #514
    Perez

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562
    P.R. Laxni

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Georges Steel

    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #292
    Ivan Aubrouck

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #424
    P.R. Laxmi

    “Twee Indische meisjes in een prieel”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    "Two Indian girls in a gazebo". Mixed media on paper. Signed and dated 1971.
    Dim. 67 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een eikenhouten kofferbank in gotische stijl met spitsbogen en perkamentpanelen versierd.

    An oak chest bench in Gothic style decorated with pointed arches and parchment panels.
    Dim. 99 x 119 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #85

    Schrijftafel met bijpassende stoel. Klassieke stijl.

    Writing desk with matching chair. Classic style.
    Dim. H 78, B 120, D 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #367
    J D N
    Period: 1950

    Blikken treinset met sporen. Locomotief met tender en 3 wagons. Gemerkt J.D.N. Johann Distler

    Tin train set with tracks. Locomotive with tender and 3 wagons. Marked J.D.N. Johann Distler.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #540

    Een paar 18 kt wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.14 ct. and sapphires totaling approximately 0.24 ct.
    Dim. 3,94 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #167
    Sarreguémines

    Een koffieserviesje, circa 1900, gemerkt Sarreguemines, Utzschneider & Co, bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, 6 ondertassen en 6 tassen. Eén tas keeft kleine schilferschade.

    A coffee set, circa 1900, marked Sarreguemines, Utzschneider & Co, consisting of a coffee pot, a creamer, a sugar bowl, 6 saucers, and 6 cups. One cup has minor chips.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    “Volks herbergtafereel.” Een plaquette met 4 personages, uit gietijzer.

    "Folk tavern scene." A plaque with 4 characters, made of cast iron.
    Dim. 63 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #134
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #220

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.50 ct, and a central sapphire of approximately 0.50 ct.
    Dim. 3,63 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #272
    J. Coppens
    Period: 18895-1975

    Boszicht. Olieverf op paneel, met het mes gezet. Getekend.

    Forest View. Oil on panel, painted with a palette knife. Signed.
    Dim. 30/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een paar opaline vazen met een oogst en jachtthema in het decor.

    A pair of opaline vases decorated with a harvest and hunting theme.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #350

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.82 ct.
    Dim. 5,04 g
    Estimate: € 1200 / 1400

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00