#688Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers
Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#314Rubens
“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#29
Een antieke stoomgebogen barkruk in Thonet stijl.
An antique bentwood bar stool in Thonet style.No longer availableDim. h 71 x Ø 35.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#484Antoni ClavéPeriod: 1913-2005
“Abstract profiel en hand”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 45/45.
#419Walter Swennen
“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
#417Mon van GenechtenPeriod: 1903-1974
“Oude Man”. Een tekening, gegraveerd op paneel. Bijgevoegd boek “Mon van Genechten, Vlaming en Chinees kunstenaar, Fang Hsi Sheng” door Lorry Swerts”
Een Zuid-Amerikaans aardewerken waterkruik.
A South American earthenware water jug.No longer availableDim. 21 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547
Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.
#508
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#507
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met vazen en floraal decor. Onderaan gemerkt, op houten sokkel. Eind 19e eeuw.
#96
Een massief gesculpteerde wit geschilderde houten muurconsole met glazen blad.
A solid wood carved white painted wall console with glass top.No longer availableDim. 83 x 131 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#90
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 850 / 950