#5
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#50
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#38
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 45 / 60 -
#36
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#44
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#1
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
#15
#3
#32
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#11
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#20
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €