#10Een aardewerken cachepot in diverse tinten bruin. Onderaan genummerd. Medio XXste eeuw.
#166Indo-HerizEen Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
#157Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#259Vier verschillende zilveren kettingen hangers. 925 en 835‰.
#96Een lot van drie koperen kandelaars.
A lot of three copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A pair of porcelain jars, one with embossed flowers, the other with a French design.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 10 / 20 -
#88SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt S. Jouqlas.
A lot of 4 handmade earthenware Santon figurines. Marked S. Jouqlas.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60