Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #74

    “Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.

    "Adoration of the Magi." A vintage woven cloth after the work of P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 103 x 67,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318
    Cristallerie Lorraine

    Een vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    Een hofdegen met diverse versieringen, inscriptie op de kling “I.G.B”.

    A court sword with various decorations, inscription on the blade "I.G.B".
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #696

    Een houten bijzetmeubel met staande lamp en rond tafelblad. Gesteund op drie klauwpoten.

    A wooden side table with a standing lamp and round tabletop. Supported by three claw feet.
    No longer available
    Dim. 182 x Ø 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464
    Hans Wap

    “Ski-stoel”, een zeefdruk op papier, getekend Wap en gedateerd ‘87.

    "Ski chair," a screen print on paper, signed Wap and dated '87.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #26

    Een tweezijdige bronskleurige make-up spiegel. Verstelbaren hoogte tot 1.80 cm.

    A double-sided bronze-colored makeup mirror. Adjustable height. 1,80.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276
    Cees Braakman

    Een vintage commode met 1 schuifdeur en 3 laden op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.

    A vintage chest of drawers with 1 sliding door and 3 drawers on a black painted base. Presumably designed by Cees Braakman for PasToe.
    No longer available
    Dim. 76 x 120 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #7

    Een groep in meerkleurig biscuit met de voorstelling van een tamme beer en 3 figuren.

    A group in multicolored biscuit depicting a tamed bear and 3 figures.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #653

    “Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.

    "Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #158

    Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.

    An Etruscan bronze jug decorated with a figurine. Found at the base.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #378

    Een tafellamp met bronsgepatineerde organische voet en 3 parelmoer lampenkappen.

    A table lamp with bronze-patinated organic base and 3 mother-of-pearl lampshades.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More