Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #269

    Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.

    Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.
    No longer available
    Dim. 220x63 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #746

    Een replica van een steengoed oliekruik.

    A replica of a stoneware oil jug.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een lot van 3 diverse crucifixen.

    A lot of 3 different crucifixes.
    No longer available
    Dim. 40,5 & 32,5 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318
    Cristallerie Lorraine

    Een vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk. Niet gesigneerd.

    A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.

    An 18 kt yellow gold ring set with a red coral.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #273

    Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.

    A silver cup with double handles, decorated with a garland and Greek key motif. Initials engraved "D.C.V.". 19th century.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #178

    Een Etruskische handspiegel. Bodemvondst.

    An Etruscan handheld mirror. Found in the ground.
    No longer available
    Dim. 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #143
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan ‘Val Saint Lambert - M’, eveneens gemerkt met sticker. Minieme schilferschade.

    A large crystal coupe, green in color, marked at the bottom 'Val Saint Lambert - M', also marked with a sticker. Minimal chipping.
    No longer available
    Dim. h 24 x 31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet briljantjes met één briljant van +- 0,20 ct.

    An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with small diamonds and one diamond of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,09 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #601

    ‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.

    'Abstract bird with floral decoration.' Sculpture on rods and pedestal.
    No longer available
    Dim. h 46,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More