Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #343

    Een tafellampje met porseleinen engeltje met schildersambitie.

    A table lamp with a porcelain angel with artistic ambition.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #434

    Een vintage spiegel met steen motief.

    A vintage mirror with stone motif.
    No longer available
    Dim. 57 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een set van een Afrikaanse speer en schild.

    A set of an African spear and shield.
    No longer available
    Dim. 68 & 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264

    Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    No longer available
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #207

    Een driedelig, kunstbronzen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee dekselvazen. Glas over het wijzerplaat deurtje manco.

    A three-piece, art bronze fireplace set in eclectic style, consisting of a clock and two covered vases. Glass missing over the dial door.
    No longer available
    Dim. 57 & 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #381
    Zeiss Ikon, Kodak

    Een lot van 2 vintage camera’s bestaande uit een Zeiss Ikon Nettar 515 balgcamera met een Lixti automatic lichtmeter, toegevoegd een Kodak Brownie Starmite camera. Alles met zijn originele lederen etui.

    A lot of 2 vintage cameras consisting of a Zeiss Ikon Nettar 515 bellows camera with a Lixti automatic light meter, accompanied by a Kodak Brownie Starmite camera. All with their original leather case.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 x 6 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #312

    Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.

    A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #590

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #347

    Een lot erotische strips. Mix van hardcovers en softcovers. 17 stuks. Waaronder ‘Ongelukkige Janice’, ‘Angie 4: gevangenisverpleegster’, ‘Jane wordt getemd’ en ‘Pas getrouwd en luxe-hoer’.

    A lot of erotic comics. Mix of hardcovers and softcovers. 17 pieces. Including 'Unlucky Janice', 'Angie 4: Prison Nurse', 'Jane gets tamed', and 'Just Married and High-class Prostitute'.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    Ludo Laagland
    Period: 1923-2006

    “Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More