Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150

  • #275

    Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerde delen.

    A solid oak table with sculpted parts.
    Dim. 75 x 135 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #504

    Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A rectangular mirror frame with intricately detailed floral and pearl motif, crafted in a traditional style. The frame has some patina. 19th century.
    Dim. 77 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.

    A Chinese lacquered wooden jewelry box with bronze elements.
    Dim. 10,5 x 32 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Madonna met kind”. Een geschilderd icoon, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1937.

    "Madonna with child." A painted icon, oil on panel, signed by Fr. Vantongerloo and dated 1937.
    Dim. 97 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #64
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    "View of Antwerp, with cathedral, from the Left Bank." An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 30.5 c 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

    A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #183

    Een paar metalen Indische Tulwar sabels.

    A pair of metal Indian Tulwar sabres.
    Dim. L: 83 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #734

    Een retro vaas in meerkleurig glaspasta.

    A retro vase in multi-colored glass paste.
    Dim. 46,5 x Ø 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Alfred Renoleau

    Een art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.

    An Art Deco inkwell in 3 parts, signed at the bottom A Renoleau.
    Dim. 8 x 10 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #318
    Cristallerie Lorraine

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00