Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #270

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,33 ct FSI1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.33 ct FSI1.
    No longer available
    Dim. 7,74 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #200

    Een zilveren halssnoer, achterkant in vermeil bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en Afrikaanse robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 7,50 ct.

    A silver necklace, backside gilded with old cut diamonds weighing approximately 10 ct. and African rubies weighing approximately 7.50 ct.
    No longer available
    Dim. 69,09 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #266

    Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted elements. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #367
    Val Saint Lambert

    Een ronde, een vierkante asbak en een liggende kat van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    A round, a square ashtray, and a reclining cat made of colorless crystal. Marked on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #432

    “De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.

    "The Bay of Naples", a painting, oil on canvas behind glass, signed Marino.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #450

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,86 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #393

    Een kristallen vaas met florale vorm, vermoedelijk Val Saint Lambert, zwart in de massa gekleurd. Op 2 plaatsen schilferschade.

    A crystal vase with floral shape, believed to be Val Saint Lambert, black colored in the mass. Chips at 2 spots.
    No longer available
    Dim. h 16 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #273

    Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.

    A silver cup with double handles, decorated with a garland and Greek key motif. Initials engraved "D.C.V.". 19th century.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #344

    “Landschap met molen”, een schilderij, 19e eeuws, olieverf op paneel met een Nederlands zicht. Links onder gesigneerd.

    "Landscape with windmill", a painting, 19th century, oil on panel depicting a Dutch scene. Signed lower left.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #488

    “De Drinker.” Gestileerd beeld.

    "The Drinker." Styled sculpture.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #383

    Een majolica beeldje van een reisduif. Medio 1900.

    A majolica statue of a carrier pigeon. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More