#269Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.
#746Een replica van een steengoed oliekruik.
#473Een lot van 3 diverse crucifixen.
#663Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk. Niet gesigneerd.
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.
#273Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.
#178Een Etruskische handspiegel. Bodemvondst.
#143Val Saint LambertEen grote kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan ‘Val Saint Lambert - M’, eveneens gemerkt met sticker. Minieme schilferschade.
#588Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#601‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.
'Abstract bird with floral decoration.' Sculpture on rods and pedestal.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 80 / 120