Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #348
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met sticker ‘Val Saint Lambert’.

    A crystal vase, green colored in the mass, marked underneath and with sticker 'Val Saint Lambert'.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667
    Carli

    Een buste van een jongedame in albast op marmeren sokkeltje, gesigneerd Carli.

    A bust of a young lady in alabaster on a marble base, signed Carli.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697
    Fidrio

    Een kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.

    A colorful glass paste bowl with an abstract flower pattern.
    No longer available
    Dim. 39 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with pipe and jug", a bronze bust on marble base, signed Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #642

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneed.

    "Abstract". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.

    A large lot of Japanese porcelain including teapots, coffee pots, milk jugs, and sugar bowls decorated with various colorful scenes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #432

    “De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.

    "The Bay of Naples", a painting, oil on canvas behind glass, signed Marino.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 0.30 ct in total.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #272
    Pauline Van Poppel

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd P. Van Poppel en gedateerd 10-3-1906.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed P. Van Poppel and dated 10-3-1906.
    No longer available
    Dim. 46 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More