Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een coupe op voet, met zilvermerken, toegevoegd twee glazen pillendoosjes met zilveren dekseltjes. De coupe weegt 695 gram en de dekseltjes 10 gram.

    A footed bowl with silver marks, accompanied by two glass pillboxes with silver lids. The bowl weighs 695 grams and the lids 10 grams.
    No longer available
    Dim. h21 x Ø20.5cm 705 gr
    Estimate: € 250 / 350
  • #248

    Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.

    A 19th-century large mahogany ship's wheel with double ring and 8 spokes.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #628

    Een vintage oranje-bruine stalamp met metalen arm en gecraquelleerd glazen kap.

    A vintage orange-brown stable lamp with metal arm and crackle glass shade.
    No longer available
    Dim. 144 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    “Gekruisigden”, een modernistisch werk in gemengde techniek met in reliëf 3 gekruisigde personen waaronder centraal Jezus Christus. Niet gesigneerd.

    "Crucified", a modernist piece in mixed media featuring in relief 3 crucified figures, with Jesus Christ in the center. Not signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #724
    Jan De Bouvrie

    Een moderne verstelbare tafellamp met 2 luchtpunten ontworpen door Jan De Bouvrie.

    A modern adjustable table lamp with 2 light points designed by Jan De Bouvrie.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #356

    Een houten bijzettafeltje met rond blad en bodem, gesteund op 3 klauwpoten.

    A wooden side table with a round top and base, supported by 3 claw feet.
    No longer available
    Dim. 53,5 x Ø 62 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #379

    Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.

    A Chinese lacquered wooden jewelry box with bronze elements.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 32 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #88

    Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.

    A gilded bronze desk set with letter holder, inkpots, and seal stamp in the shape of a feather.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More