Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Een vintage Chinees diorama met een gesculpteerde dragonboat.

    A vintage Chinese diorama with a sculpted dragon boat.
    No longer available
    Dim. 28 x 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #213
    Ernest Rancoulet
    Period: 1842 - 1918

    “Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet

    "Sitting lady," a bronze sculpture, signed 'Rancoulet'
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #723

    Een lot van 3 vintage loodjes pistolen, bestaande uit een Mondial Oklahoma, een FB Record en een Diana model II.

    A lot of 3 vintage pellet guns, including a Mondial Oklahoma, a FB Record, and a Diana model II.
    No longer available
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #420

    Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.

    A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #746

    Een replica van een steengoed oliekruik.

    A replica of a stoneware oil jug.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    “Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.

    "Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #63
    Ilona Schenke Alt Beck & Gottschalk

    Een vintage pop uit porselein, hout en kunststof. In de nek gemerkt. Made in Germany 2 1/2.

    A vintage doll made of porcelain, wood, and plastic. Marked in the neck. Made in Germany 2 1/2.
    No longer available
    Dim. L: 56 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #627

    Een Afrikaanse tamtam met gestoffeerde bekleding en kralen versierd.

    An African talking drum decorated with upholstered covering and beads.
    No longer available
    Dim. 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #442

    Een decoratief abstract schilderij in pastelkleuren, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Aangekocht bij De Wiew.

    A decorative abstract painting in pastel colors, oil on canvas. Signed illegibly. Purchased from De Wiew.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228
    Aligi Sassu

    “Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More