Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150

  • #53

    Een klein vijfdelig klokstel van zwart marmer en messing met roze marmeren details, bestaande uit een pendule twee cassolettes en twee vierarmige kandelaars. Begin XXste eeuw.

    A small five-piece clock set in black marble and brass with pink marble details, consisting of a clock, two cassolettes, and two four-armed candlesticks. Early 20th century.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #307
    J.S. Meuwsen

    Een vintage zwart vilten Top Hat in originele doos. Binnenin gemerkt J.S. Meuwsen, Hofleverancier. Vroeg 20e eeuw.

    A vintage black felt Top Hat in original box. Marked inside J.S. Meuwsen, Court Supplier. Early 20th century.
    Dim. 14,5 x 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een armstoel in Louis-XV stijl met een ecru afgebiesde bruine stoffering.

    An armchair in Louis XV style with brown upholstery edged in ecru.
    Dim. 84 x 60 x 55 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #300

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #395

    Een groot lot vingerhoedjes van porselein versierd met bloemen en fruit.

    A large lot of thimbles made of porcelain decorated with flowers and fruit.
    Dim. H: 3 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #515

    Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit (de 2-zit met twee scheuren in de naad aanwezig).

    A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, (the 2-seater with two tears in the seam).
    Dim. 162x80x93 cm 222x80x93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #685

    Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.

    A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".
    Dim. 69 x 41 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #250

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.80 ct.
    Dim. 7,16 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #178

    Een Etruskische handspiegel. Bodemvondst.

    An Etruscan handheld mirror. Found in the ground.
    Dim. 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    Een zilveren halssnoer, achterkant in vermeil bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en Afrikaanse robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 7,50 ct.

    A silver necklace, backside gilded with old cut diamonds weighing approximately 10 ct. and African rubies weighing approximately 7.50 ct.
    Dim. 69,09 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #440

    Een halssnoer met verschillende rooskleurige parels. L: 33 cm.

    A necklace with various pink pearls. L: 33 cm.
    Dim. H. 18 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00