Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150

  • #252

    Trumeau van gebeeldhouwd hout.

    Mirror. Scumpted wooden frame.
    Dim. 190x55 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #239

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #659

    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366

    Een metalen koffertje bekleed met een laagje koper in Dinanterie.

    A metal case covered with a layer of copper in Dinanterie.
    Dim. 32 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747
    Victoria Ashlea Originals

    Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.

    Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.
    Dim. H:46-48cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #112
    D. Van Raemdonck

    "Ladies portrait", a painting, oil on canvas, signed D.V. Raemdonck and dated '28.
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #231

    Een Europees enkelloops percussiegeweer. Diverse inscripties, 19e eeuw.

    A European single-barrel percussion gun. Various inscriptions, 19th century.
    Dim. 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

    An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.
    Dim. 131 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #455

    Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

    A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.
    Dim. Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #118
    Steiff, Germany

    “Harlequin”. Een meerkleurig pluche teddybeer, gemerkt met oortag en label. Bijgevoegd plexi paneel met reklame print; “Steiff-Abteilung”.

    "Harlequin". A multicolored plush teddy bear, marked with ear tag and label. Includes a plexi panel with advertising print; "Steiff-Abteilung".
    Dim. 32 & 49 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00