Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #517

    Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.

    A set of 2 wooden hand-painted table lamps with raised figures.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    Jan Burssens
    Period: 1925 - 2002

    “Damesportret”, een litho op papier, in potlood gesigneerd ‘Jan Burssens’, E.A.

    "Ladies Portrait", a lithograph on paper, pencil signed ‘Jan Burssens’, E.A.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451
    Albert Anker Langenthal Suisse

    Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.

    A lot of 9 vintage porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Albert Anker. Marked Suisse Langenthal.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #117

    “Le Bonheur”. Een schouwklok in zamak met diverse ornamenten versierd, gesteund op klauwpoten. Bovenop het beeld naar Ernest Rancoulet.

    "The Happiness". A mantel clock in zamak decorated with various ornaments, supported by claw feet. On top the statue by Ernest Rancoulet.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #383

    Een majolica beeldje van een reisduif. Medio 1900.

    A majolica statue of a carrier pigeon. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een handgeknoopt tapijt, blauwe rand met bloemen.

    A hand-knotted carpet, blue border with flowers.
    No longer available
    Dim. 205 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445
    Pierre Neuville

    Een vintage Eddy Merckx bordspel, medio 1970. In gebruikte staat.

    A vintage Eddy Merckx board game, from the mid-1970s. In used condition.
    No longer available
    Dim. 72 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599
    Guiseppe Armani

    Madonna naar de barok. Kunststof. Klein letsel aan kroon.

    Madonna in the Baroque style. Plastic. Minor damage to crown.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #746

    Een replica van een steengoed oliekruik.

    A replica of a stoneware oil jug.
    No longer available
    Dim. 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More