Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,15 ct.

    An 18kt white and yellow gold pendant set with one brilliant cut diamond of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,94 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #403

    Een lot van 8 diverse cloisonné items, bestaande uit enkele miniatuur vaasjes, eitje, doosje, snuifflesje en miniatuur theesetje.

    A lot of 8 various cloisonné items, including small vases, egg, box, snuff bottle, and miniature tea set.
    No longer available
    Dim. 13 & ... & 4 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #207

    Een driedelig, kunstbronzen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee dekselvazen. Glas over het wijzerplaat deurtje manco.

    A three-piece, art bronze fireplace set in eclectic style, consisting of a clock and two covered vases. Glass missing over the dial door.
    No longer available
    Dim. 57 & 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #450

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,86 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #415
    Alfred Renoleau

    Een art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.

    An Art Deco inkwell in 3 parts, signed at the bottom A Renoleau.
    No longer available
    Dim. 8 x 10 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #692
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.

    A women's bust in zamak, after Jef Lambeaux. Minor damage at the back.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 4 glazen in gekleurd kristal, Val Saint Lambert, niet gemerkt, stop van de karaf is niet origineel, 2 glazen met schilferschade.

    A decanter with 4 glasses in colored crystal, Val Saint Lambert, unmarked, stopper of decanter is not original, 2 glasses with chipping damage.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.

    A wooden carved Ushabti figurine with hieroglyphs. Egypt, Grand Tour, probably 18-19th century.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #425

    Een lederen tas uit Moretanië met beschilderde decoraties.

    A leather bag from Moorish with painted decorations.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #675

    Een vintage ovalen spiegel met messing kader en verlichting.

    A vintage oval mirror with brass frame and lighting.
    No longer available
    Dim. 55.5 x 45.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More