Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150

  • #622

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #733

    Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.
    Dim. 3-7cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564
    Muller Frères

    An Art Deco glass paste hanging lamp with 1 bowl, 3 sconces, signed Muller Frères.
    Dim. h 60, Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #292
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515

    Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit (de 2-zit met twee scheuren in de naad aanwezig).

    A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, (the 2-seater with two tears in the seam).
    Dim. 162x80x93 cm 222x80x93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    Een massief houten kast met 4 deuren en 1 lade en ijzeren beslag.

    A solid wood cabinet with 4 doors, 1 drawer, and iron fittings.
    Dim. 218 x 127 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Ernest Rancoulet
    Period: 1842 - 1918

    “Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet

    "Sitting lady," a bronze sculpture, signed 'Rancoulet'
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #135

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #218
    Louis Hottot
    Period: 1834 - 1905

    “De drinker”, een polychroom metalen beeld, gemerkt L. Hottot.

    "The Drinker," a polychrome metal statue, marked L. Hottot.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #11

    Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.

    A bronze-patinated yellow copper sculpture of 2 cats.
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #655

    Een lot van 16 kunstboeken Mercatorfonds, diverse titels.

    A lot of 16 art books Mercatorfonds, various titles.
    Estimate: € 60 / 90

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00