Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #30

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #543
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor. Bijpassend dienblad met verzilverd frame en spiegelblad.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor. Matching tray with silver-plated frame and mirrored tray.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #66
    Cees Braakman

    Een vintage commode met 2 schuifdeuren op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.

    A vintage chest of drawers with 2 sliding doors on a black painted base. Presumably by Cees Braakman for PasToe.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #734

    Een retro vaas in meerkleurig glaspasta.

    A retro vase in multi-colored glass paste.
    No longer available
    Dim. 46,5 x Ø 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.

    A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Fr. Luyckx

    “Stilleven met kruik en pruimen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Still life with jug and plums", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    No longer available
    Dim. 30 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Een Duitse WOI Stahlhelm. Bodemvondst.

    A German WWI Stahlhelm. Found in the ground.
    No longer available
    Dim. 17 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525
    Naïn

    Een Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.

    An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.
    No longer available
    Dim. 290 x 208 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #386

    Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.

    A solid wood-carved Indian chest.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #578

    Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.

    A copper milk jug. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 36,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More