Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #138
    Royal Dux

    “Arbeiderskoppel”, een groot porseleinen beeld gemerkt Royal Dux.

    "Workers Couple," a large porcelain sculpture marked Royal Dux.
    No longer available
    Dim. h 62.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542
    Daniel Boucherie

    “Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.

    "Liggend naakt", a pencil drawing, signed 'Daniel Boucherie'.
    No longer available
    Dim. 35 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #136
    Poul Cadovius

    Een lot onderdelen van het ‘Royal System’ ontworpen door Poul Cadovius bestaande uit 2 ladekastjes, 2 muurlatten en 8 leggers. De metalen delen om deze te bevestigen aan de wandlatten ontbreken.

    A lot of parts from the 'Royal System' designed by Poul Cadovius consisting of 2 drawer units, 2 wall rails, and 8 shelves. The metal parts to attach these to the wall rails are missing.
    No longer available
    Dim. 43 x 80 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #469

    Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.

    A pair of Chinese earthenware vases, Nanking, depicting a battle scene in the decoration.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #412
    ROHM

    Een vintage startpistool/alarmpistool, ROHM RG 2s, made in Germany.

    A vintage starting pistol/alarm pistol, ROHM RG 2s, made in Germany.
    No longer available
    Dim. 7.5 x 10.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristalglazen vaas met vergulde details. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass vase with gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #468

    Een lot van 4 aardwerken beeldjes met diverse figuren in precolumbiaanse stijl.

    A lot of 4 earthenware figurines depicting various figures in Precolumbian style.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.

    A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    Royal Albert Bone China

    “Moss Rose”. Een lot van 27-stuks porselein servies, onderaan gemerkt. Bestaande uit 6 kopjes, 18 schoteltjes en bordjes, koekjesschaaltje, suikerpot en melkkannetje.

    "Moss Rose." A lot of 27 pieces of porcelain tableware, marked at the bottom. Consisting of 6 cups, 18 saucers and plates, biscuit plate, sugar bowl, and creamer.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #220

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,94 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More