Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #707

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een telefoontafeltje met 1 lade. Fineer van het blad vertoont barstjes.

    A telephone table with 1 drawer. Veneer on the top shows some cracks.
    No longer available
    Dim. 58 x 61 x 36 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #367
    Val Saint Lambert

    Een ronde, een vierkante asbak en een liggende kat van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    A round, a square ashtray, and a reclining cat made of colorless crystal. Marked on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een zilveren halssnoer, achterkant in vermeil bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en Afrikaanse robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 7,50 ct.

    A silver necklace, backside gilded with old cut diamonds weighing approximately 10 ct. and African rubies weighing approximately 7.50 ct.
    No longer available
    Dim. 69,09 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #517

    Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.

    A set of 2 wooden hand-painted table lamps with raised figures.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #613

    Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.

    A large lot of Japanese porcelain including teapots, coffee pots, milk jugs, and sugar bowls decorated with various colorful scenes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #720
    Artis-Historia

    “Kunststeden”. Een lot van 11 Artis-Historia boeken, bijgevoegd “Breugel en zijn tijd”.

    "Art Cities". A lot of 11 Artis-Historia books, including "Breugel and his time".
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #287

    Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.

    Armand Dayot "The Renaissance in France" and "The Middle Ages". Ed. Flammarion, Paris; Folio oblong. 2 Vol. Also Jean de Hillerin et al. "Styles de France, Furniture and Ensembles". Ed. Les Publications de France, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #363
    Marpa

    Een houten banjoline, gemerkt Marpa. Verso ingelegde houttekening met romantisch tafereel.

    A wooden banjoline, marked Marpa. On the back, an inlaid wood drawing with a romantic scene.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More