Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #738

    Een paar Wajang Golèk poppen met een blauw en groen gelaat. Vroeg 20ste eeuw.

    A pair of Wajang Golèk puppets with blue and green faces. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #315

    Een kinderbuste in brons, niet gemerkt.

    A child bust in bronze, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #670

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.60 ct. and sapphire baguettes totaling approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #394

    Een vaasje van glaspasta met versiering van bloem en een vaasje met bloemendecor van aardewerk.

    A small vase made of glass paste with flower decoration and a vase with floral decor made of earthenware.
    No longer available
    Dim. H: 21 en 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #181
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Herderin met geit”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, gesigneerd E. Picault.

    "Shepherdess with Goat", a bronze sculpture on marble base, signed E. Picault.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #17

    Een Engels mahoniehouten schrijfkistje, lederen schrijfmat met accenten in goudverf en monogram op een parelmoeren plaatje. Sleuteltje ontbreekt.

    An English mahogany writing box, leather writing surface with gold-painted accents and monogram on a mother-of-pearl plaque. Key is missing.
    No longer available
    Dim. 12.5 x 30 x 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #729

    Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

    A lot of 4 vintage glass paste bowls including a basket, colored blue, a multicolored bowl, a colorless basket, and a bowl with air bubbles.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een set van 2 Satsuma vazen met figuren en bomen in het decor.

    A set of 2 Satsuma vases with figures and trees in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #110

    Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met centrale opaal 12,56 ct. en briljanten aan de buitenrand.

    An 18 kt rose gold necklace with a pendant set with a central 12.56 ct opal and diamonds on the outer edge.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More