Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #372
    Fr. Luyckx

    “Stilleven met kruik en pruimen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Still life with jug and plums", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    No longer available
    Dim. 30 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546
    Hamadan

    Een handgeknoopt oosters tapijt van wol. Made in Iran.

    A hand-knotted oriental wool carpet. Made in Iran.
    No longer available
    Dim. 295 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Minieme schilfers onderaan.

    A crystal vase, colorless and pink cased. Marked Val Saint Lambert at the bottom. Minor flake damage at the base.
    No longer available
    Dim. h 22.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197
    Wiskemann

    Een groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.

    A large lot of Wiskemann silver-plated cutlery. Set of knives missing from the set.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #778

    Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583
    Rousseau

    ‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.

    'Allegory of telecommunication' Zinc alloy sculpture, first half of the 20th century. The telephone receiver is glued.
    No longer available
    Dim. h 64,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #703
    Boch Keralux

    Een meerkleurig porseleinen vaasjes met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multicolored porcelain vase with gilded details and floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #455

    Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

    A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.
    No longer available
    Dim. Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #630

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,64 ct FSI1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.64 ct FSI1.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #346

    Een vintage rond glazen bijzettafeltje met geometrisch design en magazine houder.

    A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.
    No longer available
    Dim. 42,5 x Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    Plaquette van marmercomposiet naar een origineel uit de XIXde eeuw. Allegorie op de oogst.

    Marble composite plaque based on an original from the 19th century. Allegory of the harvest.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More