Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150

  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #70

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels van +- 1 cm.

    A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pearls of approximately 1 cm.
    Dim. 6,83 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #31

    A set of 3 Late Medieval bronze horse bells or crotal bells.
    Estimate: € 60 / 80
  • #727

    Een lot van 2 vintage Italiaanse tafellampjes.

    A lot of 2 vintage Italian table lamps.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #62
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Zicht op Antwerpen van op Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "View of Antwerp from the Left Bank". An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 30.5 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134
    Frans Van Immerseel

    A stained glass window with the inscription; "A good shepherd shears his sheep, but does not skin them".
    Dim. 42 x 35cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Madonna met kind”. Een geschilderd icoon, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1937.

    "Madonna with child." A painted icon, oil on panel, signed by Fr. Vantongerloo and dated 1937.
    Dim. 97 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #35

    Vier verschillende zilveren antieke borstels bewerkt met taferelen.

    Four different silver antique brushes decorated with scenes.
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #684

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een handgeknoopt tapijt, made in Iran met geometrische motieven.

    A hand-knotted carpet, made in Iran with geometric motifs.
    Dim. 185 x 140 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #492

    Dim. H: 18 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Émaux de Longwy

    Een porseleinen bonbonnière met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A porcelain bonbonnière with multicolored floral decoration. Marked on the bottom.
    Dim. 9 x 15 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00