Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #621

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #541
    Raymond De Meester De Betzenbroeck
    Period: 1904 - 1995

    “Mouflon”, een groot bronzen beeld van een dikhoornschaap op een rots. Gesigneerd Raymond De Meester.

    "Mouflon," a large bronze sculpture of a mouflon sheep on a rock. Signed by Raymond De Meester.
    No longer available
    Dim. 61 x 47 x 16 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #584
    J. Vermoesen

    “Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sunny lane". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 58 x78 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #77
    Hergé

    “Les Aventures de Tintin”, een lot van 4 albums, Hardcover, bestaande uit: Le Lotus Bleu, 1946, Au Pais De L’or Noir, 1950 (naam geschreven op de kaft), On A Marché Sur La Lune, 1954 (geschreven op de eerste pagina) en Les Cigares Du Pharaon (een lijn met viltstift op de kaft).

    "The Adventures of Tintin", a lot of 4 albums, Hardcover, consisting of: The Blue Lotus, 1946, Land of Black Gold, 1950 (name written on the cover), Explorers on the Moon, 1954 (written on the first page) and Cigars of the Pharaoh (a line with felt-tip pen on the cover).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #540

    Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    A long pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. L: 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #217

    “Cleopatra”, een bronzen beeld op zwart stenen sokkel, gesigneerd A. Leonard.

    "Cleopatra," a bronze sculpture on a black stone base, signed by A. Leonard.
    No longer available
    Dim. h 22 x l 36.5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #106

    Een massief houten kast met 4 deuren en 1 lade en ijzeren beslag.

    A solid wood cabinet with 4 doors, 1 drawer, and iron fittings.
    No longer available
    Dim. 218 x 127 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #322
    Jan Baartmans

    “Bergmeer”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.

    "Mountain lake," a painting, oil on panel, signed J. Baartmans.
    No longer available
    Dim. 30 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 1,94 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #500

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 65,55 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,15 ct.

    An 18kt white and yellow gold pendant set with one brilliant cut diamond of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,94 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More