Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #53

    Een klein vijfdelig klokstel van zwart marmer en messing met roze marmeren details, bestaande uit een pendule twee cassolettes en twee vierarmige kandelaars. Begin XXste eeuw.

    A small five-piece clock set in black marble and brass with pink marble details, consisting of a clock, two cassolettes, and two four-armed candlesticks. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    Jaky Lefrançois

    “Vissersboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.

    "Fishermen's boats," a watercolor on paper, signed by Jacky Lefrançois. With details on the back.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een hofdegen met diverse versieringen.

    A court sword with various decorations.
    No longer available
    Dim. 95 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #506

    Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.

    A small hand-knotted rug, predominantly blue with animal motifs.
    No longer available
    Dim. 155 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #567
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, inspired by the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon'.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #564
    Muller Frères

    Een Art Deco glaspasta hanglamp met 1 coupe, 3 blakers, gesigneerd Muller Frères.

    An Art Deco glass paste hanging lamp with 1 bowl, 3 sconces, signed Muller Frères.
    No longer available
    Dim. h 60, Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #540

    Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    A long pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. L: 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #714

    Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.

    A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 34 x l 35 x d 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Wiskemann

    Een lot van 13 stuks Wiskemann in verzilverd metaal bestaande uit 6 schalen, een vaasje, een sauskom, een theezeefje in houder en 4 stuks bestek.

    A lot of 13 pieces of Wiskemann items in silver-plated metal, consisting of 6 bowls, a small vase, a sauce boat, a tea strainer in holder, and 4 pieces of cutlery.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #273

    Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.

    A silver cup with double handles, decorated with a garland and Greek key motif. Initials engraved "D.C.V.". 19th century.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #20

    Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More