Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #362
    C. Vandevelde

    “Stillevens van bloemen”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd C. Vandevelde.

    "Still lifes of flowers", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilt frame, both signed C. Vandevelde.
    No longer available
    Dim. 44 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    Maurice Bonami

    Een set van 2 grote houten vazen door Maurice Bonami uit het midden van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.

    A set of 2 large wooden vases by Maurice Bonami from the middle of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.
    No longer available
    Dim. h 97 en h 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #35

    Vier verschillende zilveren antieke borstels bewerkt met taferelen.

    Four different silver antique brushes decorated with scenes.
    No longer available
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #572

    Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.

    A table lamp in patinated brass with six light points and matching shades.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een tafellampje met porseleinen engeltje met schildersambitie.

    A table lamp with a porcelain angel with artistic ambition.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.28 ct.
    No longer available
    Dim. 6,02 g
    Estimate: € 1250 / 1350
  • #1

    Vide-poche in brons, voorstellend een vogeltje op een tak met blad, niet gesigneerd.

    Vide-poche in bronze, depicting a bird on a branch with leaves, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 7 x l 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #516

    Een handgeknoopt tapijt met geometrische motieven.

    A hand-knotted rug with geometric motifs.
    No longer available
    Dim. 270 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #395

    Een groot lot vingerhoedjes van porselein versierd met bloemen en fruit.

    A large lot of thimbles made of porcelain decorated with flowers and fruit.
    No longer available
    Dim. H: 3 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #246

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #550

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #476

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood. Gemerkt Azerbaijah Baku.

    A hand-knotted rug, predominantly red. Marked Azerbaijah Baku.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More