Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #675

    Een vintage ovalen spiegel met messing kader en verlichting.

    A vintage oval mirror with brass frame and lighting.
    No longer available
    Dim. 55.5 x 45.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een lot vintage houten speelgoed bestaande uit een trekpopje met kar, een trekpopje met 3 kippen, een harmonica boerderijtje en een poppensalonnetje.

    A lot of vintage wooden toys including a pull-along toy with cart, a pull-along toy with 3 chickens, a harmonica farm, and a small doll salon.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237
    Limoges

    Een 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.

    A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #243

    Een grote vintage aardewerken vaas.

    A large vintage earthenware vase.
    No longer available
    Dim. 70,5 x Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #273

    Een zilveren bokaal met dubbele handgrepen, versierd met een guirlande- en Griekse sleutelrandmotief. Initialen gegraveerd "D.C.V.". 19de eeuw.

    A silver cup with double handles, decorated with a garland and Greek key motif. Initials engraved "D.C.V.". 19th century.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een vaasje van glaspasta met versiering van bloem en een vaasje met bloemendecor van aardewerk.

    A small vase made of glass paste with flower decoration and a vase with floral decor made of earthenware.
    No longer available
    Dim. H: 21 en 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #245
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #700

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with princes-cut diamonds weighing approximately 1.28 ct in total.
    No longer available
    Dim. 7,63 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #437

    Een Afrikaans hout gescupteerd fetisj beeldje van een geknield figuur, vermoedelijk Congo.

    An African wooden sculpted fetish figurine of a kneeling figure, presumably from Congo.
    No longer available
    Dim. 38,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.

    A Chinese lacquered wooden jewelry box with bronze elements.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 32 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Antoon Pilyser
    Period: 1939 -

    “Stilleven met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ant. Pilyser.

    "Still life with flowers", a painting, oil on canvas, signed Ant. Pilyser.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More