Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #711
    Murano

    Een lot van 4 stuks vintage murano glaswerk vazen, 3 groene en een roze.

    A set of 4 vintage Murano glass vases, 3 green and one pink.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een vintage bijzettafeltje, Erdal Tripod, Expo 58, op 3 poten met een Japanse muzikante op het blad.

    A vintage side table, Erdal Tripod, Expo 58, with 3 legs and a Japanese musician on the top.
    No longer available
    Dim. h 43 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet briljantjes met één briljant van +- 0,20 ct.

    An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with small diamonds and one diamond of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,09 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.80 ct.
    No longer available
    Dim. 7,16 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #221

    “Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, niet gesigneerd.

    "Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #72
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Kapel aan het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.

    "Chapel in the village", a painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Een Japans porseleinen vaas met figuratief decor en foo dogs, als tafellamp.

    A Japanese porcelain vase with figurative decor and foo dogs, converted into a table lamp.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #3
    Hutschenreuther Selb

    Een lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.

    A set of four cherubs made of soft porcelain. Marked Hutschenreuther Selb.
    No longer available
    Dim. H:15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525
    Naïn

    Een Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.

    An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.
    No longer available
    Dim. 290 x 208 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #511

    Een set van 2 Satsuma vazen met figuren en bomen in het decor.

    A set of 2 Satsuma vases with figures and trees in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More