Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Madonna met kind”. Een geschilderd icoon, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1937.

    "Madonna with child." A painted icon, oil on panel, signed by Fr. Vantongerloo and dated 1937.
    No longer available
    Dim. 97 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29

    “Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.

    "Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard".
    No longer available
    Dim. 31 x 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Daniel Boucherie

    “Avro Canada CF-100”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.

    "Avro Canada CF-100", airbrush on painter's panel, signed 'Daniel Boucherie'.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale diamant oude slijp van +- 0,30 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.30 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #350
    Hermès Paris

    Een zijdensjaal, getekend ‘Hermès Paris’.

    A silk scarf, signed ‘Hermès Paris’.
    No longer available
    Dim. 90 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547

    Een Tiffany stijl tafellamp met gestileerd beeld van een dame in gepatineerd brons.

    A Tiffany style table lamp with a stylized figure of a lady in patinated bronze.
    No longer available
    Dim. 57 x 48 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #670

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.60 ct. and sapphire baguettes totaling approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #468

    Een lot van 4 aardwerken beeldjes met diverse figuren in precolumbiaanse stijl.

    A lot of 4 earthenware figurines depicting various figures in Precolumbian style.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Zeiss Ikon, Kodak

    Een lot van 2 vintage camera’s bestaande uit een Zeiss Ikon Nettar 515 balgcamera met een Lixti automatic lichtmeter, toegevoegd een Kodak Brownie Starmite camera. Alles met zijn originele lederen etui.

    A lot of 2 vintage cameras consisting of a Zeiss Ikon Nettar 515 bellows camera with a Lixti automatic light meter, accompanied by a Kodak Brownie Starmite camera. All with their original leather case.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 x 6 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #654
    Elkington & Co

    Een Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.

    An English silver-plated coffee set. No. 2498.
    No longer available
    Dim. H: 14-28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558
    Bambara

    Een gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.

    A sculpted terracotta Bambara pot, decorated all around with various figures and animals. Late 20th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More