Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #199

    “Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #520

    Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 karat yellow gold necklace with pendant set with approximately 0.30 ct. of diamonds.
    No longer available
    Dim. 9,66 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #463

    Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.

    A Chinese porcelain vase with character decoration. On a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 63 cm, Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451
    Albert Anker Langenthal Suisse

    Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.

    A lot of 9 vintage porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Albert Anker. Marked Suisse Langenthal.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    André Brunin
    Period: 1890 - ?

    “Vrouw mer koperen kruik”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd André Brunin.

    "Woman with Copper Jug", a painting, oil on board, signed by André Brunin.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #471

    Een lot van 4 Russisch, 2 Nederlands, 2 Japans en 2 Chinees vintage porseleinen sierborden in doos.

    A lot of 4 Russian, 2 Dutch, 2 Japanese, and 2 Chinese vintage porcelain decorative plates in box.
    No longer available
    Dim. Ø 19,5 - 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #343

    Een tafellampje met porseleinen engeltje met schildersambitie.

    A table lamp with a porcelain angel with artistic ambition.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #488

    “De Drinker.” Gestileerd beeld.

    "The Drinker." Styled sculpture.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #555

    Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.

    A round lantern in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H. 35 x 37 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #413

    Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.

    A Burundian ritual ankle bell with animal skin strap.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More