Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #427

    Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.

    An African wood carved stool, believed to be Yombe.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31

    Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.

    A set of 3 Late Medieval bronze horse bells or crotal bells.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een paar Japanse porseleinen vazen, Imari stijl, met polychroom bloesem- en bladdesign. Eind 19de eeuw.

    A pair of Japanese porcelain vases, Imari style, with polychrome blossom and leaf design. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een Chinees porseleinen flesvaas met draken en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain bottle vase with dragon and floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø 19 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #521

    Een paar Chinees porseleinen ballustervazen, famille rose. Eén van de vazen heeft een restauratie aan de voet.

    A pair of Chinese porcelain baluster vases, famille rose. One of the vases has a restoration at the base.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #150

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #360
    Louis Vuitton

    Een portefeuille voor kaarten en foto’s, Louis Vuitton.

    A card and photo portfolio by Louis Vuitton.
    No longer available
    Dim. 15 x 11.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood. Gemerkt Azerbaijah Baku.

    A hand-knotted rug, predominantly red. Marked Azerbaijah Baku.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #97

    Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.

    Sept poupées différentes, dont deux sur socle.
    No longer available
    Dim. H:17-cm
    Estimate: € 140 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More