Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #443

    Een Chinees porseleinen flesvaas met draken en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain bottle vase with dragon and floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø 19 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #41
    J Hicks London

    Een antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.

    An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.
    No longer available
    Dim. 86 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442

    Een decoratief abstract schilderij in pastelkleuren, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Aangekocht bij De Wiew.

    A decorative abstract painting in pastel colors, oil on canvas. Signed illegibly. Purchased from De Wiew.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.

    A large lot of Japanese porcelain including teapots, coffee pots, milk jugs, and sugar bowls decorated with various colorful scenes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #389
    Wim De Paepe

    “Een spuihuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86

    "A bridge house over the stream." Pencil on paper. Signed, dated 4/6/86.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    “Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.

    "Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger.
    No longer available
    Dim. H: 18 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with two brilliants with a combined weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 0,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #119
    Ludo Laagland
    Period: 1923-2006

    “Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #89
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    “Bloemstilleven met sinaasappels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life with oranges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #702

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    No longer available
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More