Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #269

    Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.

    Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.
    No longer available
    Dim. 220x63 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #637

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #233

    Een hofdegen met diverse versieringen, inscriptie op de kling “I.G.B”.

    A court sword with various decorations, inscription on the blade "I.G.B".
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #167
    Jutta

    Een vintage porseleinen pop. Op de rug gemerkt, Begin 20e eeuw, Duitsland

    A vintage porcelain doll. Marked on the back, Early 20th century, Germany.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #671
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleur, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.

    A crystal pique-fleur, colored green in the mass, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #157
    Ludo Laagland
    Period: 1923-2006

    “Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farmhouse". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134
    Frans Van Immerseel

    Een glas in loodraam met opschrift; “Een goede herder scheert zijn schapen, maar vilt ze niet”.

    A stained glass window with the inscription; "A good shepherd shears his sheep, but does not skin them".
    No longer available
    Dim. 42 x 35cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Jan Waterschoot

    “Polderzicht”, inkt en waterverf op papier, gesigneerd Jan Waterschoot.

    "Polderzicht", ink and watercolor on paper, signed by Jan Waterschoot.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #552

    “Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.

    “Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #111

    Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.

    A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #418
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos glazen kom en een schaal, beide met verguld montuur en beide gemerkt.

    Un bol en verre incolore et un plat, tous deux avec des montures dorées et tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More