Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
SKU: 2708240487.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 100 / 150

  • #17

    Een Engels mahoniehouten schrijfkistje, lederen schrijfmat met accenten in goudverf en monogram op een parelmoeren plaatje. Sleuteltje ontbreekt.

    An English mahogany writing box, leather writing surface with gold-painted accents and monogram on a mother-of-pearl plaque. Key is missing.
    Dim. 12.5 x 30 x 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Velderijen met koeien en beek”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1923. In massief eiken kader.

    "Meadows with cows and stream." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1923. In solid oak frame.
    Dim. 68.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #154

    "Toxic Mary." A lithograph on paper. Signed and numbered 45/60 at the bottom. Inspired by the work of Banksy.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #635

    Een armstoel in Louis-XV stijl met een ecru afgebiesde bruine stoffering.

    An armchair in Louis XV style with brown upholstery edged in ecru.
    Dim. 84 x 60 x 55 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale diamant oude slijp van +- 0,30 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.30 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #398

    Een decoratief lot gerelateerd aan de oude ambachten bestaande uit 2 hoeden/pruikenmallen, een mal voor een kinderschoentje en een toestel om gaten om gaten te ponsen in leder.

    A decorative lot related to old crafts consisting of 2 hat/wig molds, a mold for a child's shoe, and a leather hole punch tool.
    Dim. h 25 x Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    “Maria met kind”. Een 16e eeuws uit kalksteen gesculpteerd huisaltaar met beeldje.

    "Maria with child". A 16th-century carved limestone house altar with statue.
    Dim. 8 x 19 x 10 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #198

    Een 18e eeuws Italiaans officiers vuursteen pistool met koperen versieringen.

    An 18th-century Italian officer's flintlock pistol with copper decorations.
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #131

    Een coupe op voet, met zilvermerken, toegevoegd twee glazen pillendoosjes met zilveren dekseltjes. De coupe weegt 695 gram en de dekseltjes 10 gram.

    A footed bowl with silver marks, accompanied by two glass pillboxes with silver lids. The bowl weighs 695 grams and the lids 10 grams.
    Dim. h21 x Ø20.5cm 705 gr
    Estimate: € 250 / 350
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00