Other lots in this auction
-
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#293
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een koppel, een koets en een Madonna met kind.
Lot en porcelaine et biscuit, composé d'un couple, d'un carrosse et d'une Vierge à l'enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 - 33 cmEstimate: € 25/35 -
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#219
Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#124
“Schip op sleep”. Olieverf op doek.
"Navire en remorque". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#167
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#268
Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#22
Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15/20 -
#76
Een paar menustaandertjes van polychroom biscuit als solifiorevaasjes. Randschade.
Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#190
Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.
Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 32 & 17 cmEstimate: € 60/90 -
#283
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#269Willy KreitzPeriod: 1903-1982
Een vergulde medaille in originele doos uit 1958.
Une médaille argentée dans sa boîte d’origine. 1958.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 7 cmEstimate: € 10/12