Other lots in this auction
-
#207Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Classic radio (Thomas Company)Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 180 -
#277“Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -
#103Een lot kleurloze kristallen glazen in drie modellen (9, 4 & 2 stuks).
Un lot de verres en cristal incolore en trois modèles (9, 4 & 2 pièces).No longer availableOnline onlyDim. h: 8, 11 & 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#27Vijf maskers van terra-cotta gemerkt Nsunda en Dining 1999. We voegen er twee kandelaars en vier houten figuren en een beeld in natuursteen aan toe.
Cinq masques en terre cuite marqués Nsunda et Dining 1999. On ajoute deux bougeoirs et quatre figures en bois et une statue en pierre naturelle.No longer availableOnline onlyDim. l: 16 mEstimate: € 60 / 100 -
#252Een groot lot boeken m.b.t. kunst.
Grand lot de livres d'art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#285Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
Plateau sur pied pliant. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#114Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#287Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

