Other lots in this auction
-
#105Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyDim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Chaf“Ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pie. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#118RadioBellEen oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Type Bell 50. Année 1932.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cm, Ø 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#255Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.
Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.
Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#178Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableOnline onlyDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Twee reproducties van vrouwenportretten.
Deux reproductions de portraits de femmes.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#152Een spiegel in verzilverd metalen lijst, getooid met een engeltje bovenaan en met engelenkopje onderaan.
Miroir à cadre en métal argenté, surmonté d’un angelot, le bas également décoré d’une tête d’ange.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#138Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50

