#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
#279Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
#74Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#12Een eikenhouten spiegel.
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20 / 25