Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
Online only
Dim. Ø: 8 & 13 cm
SKU: 9803210031.
Category: Aardewerk.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #31
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #35

    Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.

    Une jardinière en faïence belge. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #265
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #77

    Een lot van vijf verschillende schotels van Hollands plateel met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en met meerkleurig bloemendecor in het plat. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq plats différents de poterie hollandaise avec glaçure bleu cobalt avec des motifs dorés et avec un décor floral multicolore dans le plat. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.

    Un petit chien en faïence à glaçure beige.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #257

    Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.

    Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12, 18 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.

    Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #262
    Flora, Gouda

    Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #172
    Castelor

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #72
    Kees Bayens

    “Oude lezer”. Een voorstelling, opgebouwd uit vier tegels in houten kader.

    Ancien lecteur . Une représentation, composée de quatre carreaux dans un cadre en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #78
    Royal Plazuid, Gouda

    Vier verschillende schotels van Hollands aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Quatre plats en faïence hollandais différents. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 - 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #43
    Royal Zuid-Holland

    Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

    Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #9

    Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.

    Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Een aardewerken scheerbekken met monochroom wit glazuur

    Un bassin de rasage en faïence à glaçure blanche monochrome
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Vier Duits porseleinen tegels met Nederlandse spreuken m.b.t. kaas.

    Quatre carreaux de porcelaine allemands avec des dictons hollandais au sujet de fromage.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #2

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #44
    Gibson & Sons

    Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

    Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #64

    Een terracotta cachepot.

    Un cache-pot en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #75

    Twee schotels van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Onderaan gemerkt van Royal Goedewaagen en Regina.

    Deux plats en faïence bleue et blanche à décor de Delft. Marqués en bas par Royal Goedewaagen et Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 & 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #298
    Zenith, Gouda

    Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.

    Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #235

    Klein Luba masker van licht hout en met baard van gras. DRC.

    Petit masque Luba en bois clair avec barbe d'herbe. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #141

    Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.

    Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #4

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #56

    Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.

    Plat en laiton repoussé décoré de fruits.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222
    Louis Belen

    “Twee mannen in een interieur”. Grafiek.

    ”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    Een metalen wandlampje met glazen kap. Tijdperk art nouveau.

    Applique en métal avec abat-jour en verre. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #203

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits éclats au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    Een paar damesportretten. Reproducties op doek.

    Une paire de portraits de femmes. Reproductions sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kande laar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #234

    Een Tchokwe (?) masker. DRC.

    Un masque Tchokwe (?). RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    Hutchenreuter

    Een paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).

    Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base (un porte-bougie manquant).
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236

    Een deels witgekleurd Afrikaans masker met vier ogen en drie neuzen. Vegetale baard.

    Un masque africain partiellement blanc avec quatre yeux et trois nez. Barbe végétale.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More