#7Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
No longer availableOnline only -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
#144Een halsketting met twee rijen witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#162Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#131Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cm -
#39Märklin 2855Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30