#76Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline only -
#56Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#5Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#93“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 32 cm -
#2Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 17 & 13 cm -
#101Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
#149Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#152Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#77Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#145Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#39Märklin 2855Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#41Märklin 2865Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 110